Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 6. krog 08.10.23
   TEKMA: NK Šoštanj B - Nk Ljubno ob Savinji 2 : 1 0 : 1
   Kraj: Šoštanj - Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Pirečnik Rok Jože
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šoštanj B
Priimek in ime
  2  Novak Nace
  4  Kolenc Andraž
  5  Nuhić Muamer
  7  Ostojić Liam (K)
  8  Hodžić Aleks
  9  Ovčjak Nej
  10  Faljić Azur
  11  Araus Erik
  12  Ivanjek Nick (V)
  13  Govek Tine
  14  Kunić Emin
  15  Krasniqi Diar
  17  Mijatović Kristian
  20  Pantner Aljaž
   Nk Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  1  Robnik Aleks (V)
  2  Atelšek Gal (K)
  3  Lorenčič Jakob
  4  Govek Nace
  5  Rajter Krebs Žiga
  6  Poličnik Žmavc Ruben
  7  Kaker Zagožen Anej
  8  Novak Gal
  9  Homar Matic
  11  Zamernik Marcel
  13  Klačko Lik David
  14  Kosmač Nace
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šoštanj B
   Novak Marko
   Nk Ljubno ob Savinji
   Rudnik Rajko
   STRELCI
   NK Šoštanj B
   1 : 1 11 - Araus Erik (42')
   2 : 1 9 - Ovčjak Nej (60')
   Nk Ljubno ob Savinji
   0 : 1   7 - Kaker Zagožen Anej (24') 
   OPOMINJANI
   NK Šoštanj B
    4 - Kolenc Andraž (37')
   Nk Ljubno ob Savinji
    2 - Atelšek Gal (46')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šoštanj B
   Nk Ljubno ob Savinji
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šoštanj B
  Minuta  Igralec
   Nk Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan