Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 5. krog 01.10.23
   TEKMA: NK Šampion B Pocinkovalnica - Rudar Velenje B 3 : 3 2 : 1
   Kraj: Celje - Igrišče pri IV.OŠ Celje    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Jarc Filip
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šampion B Pocinkovalnica
Priimek in ime
  1  Polšak Railić Matic (V)
  2  Freitag Janik
  3  Pilko Mraz Urh
  5  Topić Aleksej
  6  Bezjak Cirman Miha
  9  Počivalnik Patrik
  11  Polšak Railić Luka (K)
  13  Trobiš Klemen
  14  Valenčak Gal
  20  Cimerman Tien
  99  Pavčnik Jan (V)
   Rudar Velenje B
Priimek in ime
  1  Mukić Aner (V)
  2  Kuzman Nace
  5  Javornik Jan
  6  Mrkonjić Jan (K)
  7  Kahvedžić Arnel
  8  Tabaković Arne
  9  Fajfar Luka
  11  Stanković-Sušec Luka
  12  Skutnik Tim (V)
  13  Božič Bor
  14  Halilović Kan
  17  Buljubašić Sanjin
  20  Vedenik Jaka
  21  Mujačić Enis
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šampion B Pocinkovalnica
   Rudar Velenje B
   STRELCI
   NK Šampion B Pocinkovalnica
   1 : 1 6 - Bezjak Cirman Miha (7')
   2 : 1 11 - Polšak Railić Luka (21')
   3 : 3 3 - Pilko Mraz Urh (60')
   Rudar Velenje B
   0 : 1   13 - Božič Bor (4') 
   2 : 2   7 - Kahvedžić Arnel (45') 
   2 : 3   21 - Mujačić Enis (54') 
   OPOMINJANI
   NK Šampion B Pocinkovalnica
   Rudar Velenje B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šampion B Pocinkovalnica
   Rudar Velenje B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šampion B Pocinkovalnica
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan