Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 23/24
  Zapisnik: 7. krog 09.11.23
   TEKMA: Dravinja - NK Rogaška 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava – igrišče z UT    Gledalcev: 25
   Glavni sodnik Narat Filip
   1. pomočnik: Kolman Mark
   2. pomočnik: Jarc Filip
   Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja
Priimek in ime
  1  Pilih Maj (V)
  5  Moravec Benjamin
  6  Mikša Tim
  7  Brglez Benjamin
  8  Črešnar Tjaš
  10  Herman Enej
  11  Ciglarič Žiga
  13  Ratković Macuh Jaka
  15  Šipka Tian
  17  Janžič Lan (K)
  19  Jager Tilen
   NK Rogaška
Priimek in ime
  3  Kunštek Jaša
  4  Majer Nejc (K)
  5  Hernavs Miha
  6  Lipnik Niko
  8  Posilović Leonardo
  9  Dimec Tadej
  10  Krizmanić Borna
  11  Urlep Blaž
  14  Križan Miha
  18  Kecur Niko
  30  Lorber Žan (V)
  Rezervni igralci
  2  Šelih Marko
  4  Celcer Lan
  9  Hribernik Luka
  14  Rečnik Gašper
  16  Vodopivec Aljaž
  18  Filipič Kristjan
  Rezervni igralci
  2  Šturbej Luka
  7  Bezjak Nejc
  19  Cesarec Vid
  20  Pongračić Filip
  21  Tomašinjak Denni
   TRENER
   Dravinja
   Vodopivec Brane
   NK Rogaška
   Kačičnik Aleš
   STRELCI
   Dravinja
   1 : 0 17 - Janžič Lan (14')
   2 : 0 17 - Janžič Lan (54')
   NK Rogaška
   OPOMINJANI
   Dravinja
    8 - Črešnar Tjaš (38')
   NK Rogaška
    8 - Posilović Leonardo (25')
    11 - Urlep Blaž (67')
    4 - Majer Nejc (85')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Dravinja
   NK Rogaška
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Vodopivec Aljaž
       8 - Črešnar Tjaš
  84'     14 - Rečnik Gašper
       15 - Šipka Tian
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  46'     20 - Pongračić Filip
       14 - Križan Miha
  56'     21 - Tomašinjak Denni
       8 - Posilović Leonardo
  70'     7 - Bezjak Nejc
       11 - Urlep Blaž
  80'     19 - Cesarec Vid
       9 - Dimec Tadej
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
Šmartno 1928 : Rače 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan