Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 23/24
  Zapisnik: 9. krog 29.10.23
   TEKMA: Šmartno 1928 - NK Rogaška 0 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Šmartno ob Paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Jarc Filip
   1. pomočnik: Zavasnik Aljaž
   2. pomočnik: Bytyqi Arlind
   Delegat:
   POSTAVI
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Zidar Aljoša (V)
  4  Vuzem Gal
  5  Hankić Isak (K)
  6  Basle Matic
  7  Lubej Jaka
  8  Dokler Miha
  9  Stožir Blaž
  10  Podbregar Alex
  11  Kovač Murko Leon
  17  Brkić Luka
  19  Šmit Bine
   NK Rogaška
Priimek in ime
  4  Majer Nejc (K)
  5  Hernavs Miha
  6  Lipnik Niko
  8  Posilović Leonardo
  9  Dimec Tadej
  10  Krizmanić Borna
  11  Urlep Blaž
  14  Križan Miha
  15  Kecur Niko
  19  Cesarec Vid
  30  Lorber Žan (V)
  Rezervni igralci
  18  Buljubašić Safet
  20  Vuzem Tim
  Rezervni igralci
  2  Šturbej Luka
  3  Pongračić Filip
  7  Šakić Antonio
  20  Ledinek Marcel
  21  Bezjak Nejc
   TRENER
   Šmartno 1928
   Hudarin Matic
   NK Rogaška
   Kačičnik Aleš
   STRELCI
   Šmartno 1928
   NK Rogaška
   0 : 1   9 - Dimec Tadej (18') 
   0 : 2   8 - Posilović Leonardo (80') 
   OPOMINJANI
   Šmartno 1928
    8 - Dokler Miha (67')
   NK Rogaška
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šmartno 1928
   NK Rogaška
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  53'     18 - Buljubašić Safet
       5 - Hankić Isak
  60'     20 - Vuzem Tim
       11 - Kovač Murko Leon
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  57'     21 - Bezjak Nejc
       19 - Cesarec Vid
  57'     3 - Pongračić Filip
       10 - Krizmanić Borna
  78'     7 - Šakić Antonio
       15 - Kecur Niko
  88'     20 - Ledinek Marcel
       4 - Majer Nejc
  88'     2 - Šturbej Luka
       6 - Lipnik Niko
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
Šmartno 1928 : Rače 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan