Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 23/24
  Zapisnik: 5. krog 04.10.23
   TEKMA: Dravinja - Šmartno 1928 3 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava – igrišče z UT    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Jarc Filip
   1. pomočnik: Kolman Mark
   2. pomočnik: Slatinek Primož
   Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja
Priimek in ime
  1  Pilih Maj (V)
  4  Celcer Lan
  7  Brglez Benjamin
  8  Črešnar Tjaš
  9  Mikša Tim
  10  Herman Enej
  13  Ratković Macuh Jaka
  14  Rečnik Gašper
  15  Šipka Tian
  17  Janžič Lan (K)
  19  Jager Tilen
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Zidar Aljoša (V)
  2  Hrustić Amer (K)
  3  Trumić Ajas
  4  Daničić Luka
  5  Hankić Isak
  7  Shala Blendi
  9  Stožir Blaž
  10  Buljubašić Safet
  11  Lubej Jaka
  18  Bajramaj Visar
  20  Vuzem Tim
  Rezervni igralci
  2  Šelih Marko
  3  Filipič Kristjan
  6  Selčan Taj
  12  Mavher Kristjan (V)
  18  Hribernik Nik
  Rezervni igralci
  6  Basle Matic
  8  Kovač Murko Leon
  12  Vuzem Gal
  14  Šmit Bine
  16  Podbregar Alex
  17  Hudolin Oskar
  19  Turinek Andraž
   TRENER
   Dravinja
   Vodopivec Brane
   Šmartno 1928
   Hudarin Matic
   STRELCI
   Dravinja
   1 : 0 17 - Janžič Lan (29')11m
   2 : 0 15 - Šipka Tian (62')
   3 : 0 17 - Janžič Lan (82')
   Šmartno 1928
   3 : 1   6 - Basle Matic (86') 
   OPOMINJANI
   Dravinja
   Šmartno 1928
    18 - Bajramaj Visar (22')
    7 - Shala Blendi (40')
    2 - Hrustić Amer (46')
    5 - Hankić Isak (55')
    3 - Trumić Ajas (67')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
    Hudarin Matic (40')
   IZKLJUČENI
   Dravinja
   Šmartno 1928
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  45'     18 - Hribernik Nik
       14 - Rečnik Gašper
  83'     3 - Filipič Kristjan
       4 - Celcer Lan
  84'     2 - Šelih Marko
       15 - Šipka Tian
  86'     6 - Selčan Taj
       7 - Brglez Benjamin
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  65'     16 - Podbregar Alex
       20 - Vuzem Tim
  69'     19 - Turinek Andraž
       9 - Stožir Blaž
  74'     6 - Basle Matic
       10 - Buljubašić Safet
  77'     12 - Vuzem Gal
       3 - Trumić Ajas
  77'     17 - Hudolin Oskar
       7 - Shala Blendi
  77'     14 - Šmit Bine
       18 - Bajramaj Visar
  77'     8 - Kovač Murko Leon
       11 - Lubej Jaka
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
Šmartno 1928 : Rače 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan