Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 23/24
  Zapisnik: 4. krog 26.09.23
   TEKMA: NK Rogaška - Dravinja 2 : 2 (2 : 1)
   Kraj: Rogaška Slatina - ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Pehar Jakob
   1. pomočnik: Šeško Nik
   2. pomočnik: Narat Filip
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška
Priimek in ime
  3  Kunštek Jaša
  4  Majer Nejc (K)
  5  Hernavs Miha
  6  Lipnik Niko
  8  Posilović Leonardo
  11  Urlep Blaž
  13  Tomašinjak Denni
  14  Kecur Niko
  18  Prevolšek Jaka
  20  Humski Gal
  30  Lorber Žan (V)
   Dravinja
Priimek in ime
  1  Pilih Maj (V)
  5  Moravec Benjamin
  7  Brglez Benjamin
  9  Mikša Tim
  10  Herman Enej
  11  Ciglarič Žiga
  13  Ratković Macuh Jaka
  15  Šipka Tian
  16  Vodopivec Aljaž
  17  Janžič Lan (K)
  19  Jager Tilen
  Rezervni igralci
  2  Šturbej Luka
  7  Šakić Antonio
  9  Majcenovič Nino
  10  Bezjak Nejc
  15  Kitak Lan
  19  Cesarec Vid
  22  Kliček Anej (V)
  Rezervni igralci
  2  Jelenko Maj
  3  Moravec Žiga
  8  Črešnar Tjaš
  14  Rečnik Gašper
   TRENER
   NK Rogaška
   Kačičnik Aleš
   Dravinja
   Vodopivec Brane
   STRELCI
   NK Rogaška
   1 : 0 4 - Majer Nejc (17')
   2 : 1 6 - Lipnik Niko (27')
   Dravinja
   1 : 1   16 - Vodopivec Aljaž (25') 
   2 : 2   9 - Mikša Tim (51') 
   OPOMINJANI
   NK Rogaška
    8 - Posilović Leonardo (32')
   Dravinja
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška
   Dravinja
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  62'     9 - Majcenovič Nino
       8 - Posilović Leonardo
  69'     10 - Bezjak Nejc
       6 - Lipnik Niko
  73'     7 - Šakić Antonio
       13 - Tomašinjak Denni
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  62'     8 - Črešnar Tjaš
       11 - Ciglarič Žiga
  82'     14 - Rečnik Gašper
       16 - Vodopivec Aljaž
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
Šmartno 1928 : Rače 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan