Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 23/24
  Zapisnik: 1. krog 03.09.23
   TEKMA: Dravinja - NK Rogaška 3 : 1 (2 : 1)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava – igrišče z UT    Gledalcev: 45
   Glavni sodnik Molan Nejc
   1. pomočnik: Arih Tomaž
   2. pomočnik: Šašivarević Ermin
   Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja
Priimek in ime
  1  Pilih Maj (V)
  5  Moravec Benjamin
  6  Mikša Tim
  7  Brglez Benjamin
  8  Črešnar Tjaš
  9  Hribernik Luka (K)
  10  Herman Enej
  11  Ciglarič Žiga
  13  Ratković Macuh Jaka
  16  Vodopivec Aljaž
  17  Janžič Lan
   NK Rogaška
Priimek in ime
  4  Majer Nejc (K)
  5  Hernavs Miha
  8  Pongračić Filip
  9  Dimec Tadej
  10  Krizmanić Borna
  11  Urlep Blaž
  14  Križan Miha
  16  Kačičnik Miha
  18  Kecur Niko
  20  Humski Gal
  30  Lorber Žan (V)
  Rezervni igralci
  3  Moravec Žiga
  4  Šelih Marko
  14  Rečnik Gašper
  15  Šipka Tian
  18  Žnidarič Gal
  19  Filipič Kristjan
  Rezervni igralci
  2  Šturbej Luka
  6  Lipnik Niko
  7  Bezjak Nejc
  15  Drofenik Žiga
  19  Cesarec Vid
  22  Bele Luka (V)
  23  Ledinek Marcel
   TRENER
   Dravinja
   Vodopivec Brane
   NK Rogaška
   STRELCI
   Dravinja
   1 : 0 10 - Herman Enej (21')
   2 : 0 6 - Mikša Tim (37')
   3 : 1 17 - Janžič Lan (51')11m
   NK Rogaška
   2 : 1   20 - Humski Gal (41') 
   OPOMINJANI
   Dravinja
    11 - Ciglarič Žiga (21')
    8 - Črešnar Tjaš (59')
   NK Rogaška
    14 - Križan Miha (59')
    7 - Bezjak Nejc (70')
    30 - Lorber Žan (76')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Dravinja
    11 - Ciglarič Žiga (90')
   NK Rogaška
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  84'     14 - Rečnik Gašper
       7 - Brglez Benjamin
  84'     15 - Šipka Tian
       6 - Mikša Tim
  87'     19 - Filipič Kristjan
       13 - Ratković Macuh Jaka
  87'     4 - Šelih Marko
       17 - Janžič Lan
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  58'     7 - Bezjak Nejc
       8 - Pongračić Filip
  71'     2 - Šturbej Luka
       16 - Kačičnik Miha
  76'     23 - Ledinek Marcel
       4 - Majer Nejc
  79'     15 - Drofenik Žiga
       5 - Hernavs Miha
  88'     6 - Lipnik Niko
       18 - Kecur Niko
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
14. krog 18.11.23
Premium Dobrovce : Zavrč 0 : 3
Brežice 1919 Terme Čatež : Hajdina 3 : 1
Šampion : Drava Ptuj 0 : 0
Korotan Prevalje : ZASE Videm 1 : 1
Podvinci : Koroška Dravograd 6 : 2
Avto Rajh Ljutomer : Rače 1 : 0
Šmartno 1928 : Krško 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan