Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 12. krog 04.11.23
   TEKMA: Rače - Šampion 2 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Rače - Igrišče Rače    Gledalcev: 130
   Glavni sodnik Hrvacki Jure
   1. pomočnik: Kunc Anej
   2. pomočnik: Močivnik Joži
   Delegat: Goričan Vojko
   POSTAVI
   Rače
Priimek in ime
  4  Pristovnik Aljaž
  5  Horvat Alen
  6  Ljuboje Branislav
  7  Pipenbaher Gašper
  8  Knez Alen (K)
  9  Novak Nino
  16  Svenšek Jure
  20  Proykov Goran
  21  Kokol Tai
  24  Kogoj Rok
  33  Zupan Anej (V)
   Šampion
Priimek in ime
  1  Daničić Nikola (V)
  2  Selčan Jan
  3  Mrkonjić Neo
  4  Žužek Žan Žak (K)
  7  Macerl Rožle
  8  Šporin Tomaž
  11  Krasniqi Edonis
  13  Šiljeg Niki
  14  Pušnik Nik
  17  Torra Jetmir
  20  Kužner Rok
  Rezervni igralci
  1  Pesek Nejc (V)
  3  Harih Davorin
  15  Berisha Valmir
  17  Rajšp Žan
  18  Leben Daniel
  22  Sedej Vid
  Rezervni igralci
  5  Drobne Maj
  10  Štante Tjaš
  19  Šiljeg Leon
  22  Goršič Kevin
   TRENER
   Rače
   Šalamun Anton
   Šampion
   STRELCI
   Rače
   1 : 2 7 - Pipenbaher Gašper (54')11m
   2 : 3 22 - Sedej Vid (90')
   Šampion
   0 : 1   17 - Torra Jetmir (39') 
   0 : 2   7 - Macerl Rožle (50') 
   1 : 3   13 - Šiljeg Niki (85') 
   OPOMINJANI
   Rače
    4 - Pristovnik Aljaž (38')
    7 - Pipenbaher Gašper (47')
    20 - Proykov Goran (70')
   Šampion
    13 - Šiljeg Niki (56')
    1 - Daničić Nikola (90')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Rače
   Šampion
    4 - Žužek Žan Žak (34')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Rače
  Minuta  Igralec
  67'     17 - Rajšp Žan
       9 - Novak Nino
  67'     22 - Sedej Vid
       6 - Ljuboje Branislav
  76'     15 - Berisha Valmir
       5 - Horvat Alen
  80'     18 - Leben Daniel
       7 - Pipenbaher Gašper
   Šampion
  Minuta  Igralec
  46'     10 - Štante Tjaš
       2 - Selčan Jan
  80'     19 - Šiljeg Leon
       11 - Krasniqi Edonis
  89'     22 - Goršič Kevin
       7 - Macerl Rožle
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan