Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 11. krog 28.10.23
   TEKMA: Brežice 1919 Terme Čatež - Drava Ptuj 1 : 2 (1 : 0)
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 200
   Glavni sodnik Kocbek Tilen
   1. pomočnik: Kranjc Tomaž
   2. pomočnik: Herženjak Patrik
   Delegat: Rešek Edo
   POSTAVI
   Brežice 1919 Terme Čatež
Priimek in ime
  5  Cerjak Nik
  6  Regović Nikola
  8  Hervol Jaka
  9  Tanyi Miklos Barnabas
  10  Klarić Jan
  12  Travnikar Nejc (V)
  16  Vidmar Primož
  17  Sirk Lev
  18  Geč Nik (K)
  19  Lipec Urban
  21  Bajs Domen
   Drava Ptuj
Priimek in ime
  1  Janžekovič Luka (V)
  4  Drevenšek Niko
  7  Kmetec Tai
  8  Begonja Roko
  9  Šalamun Niko
  10  Erhatič Nik (K)
  16  Lovenjak Luka
  19  Jadric Nikola Daniel
  23  Begović Din
  26  Marot Vito
  32  Dukađin Dino
  Rezervni igralci
  1  Grešak Luka (V)
  3  Regović Patrik
  4  Juhart Luka
  7  Črpič Jakob
  11  Brinovec Mark
  14  Stojiljković Mateja
  20  Mokrović Jan
  Rezervni igralci
  0  Doplihar Liam
  2  Vogrinec Valentin
  11  Mlakar Klemen
  12  Horvat Matija (V)
  17  Blaj Marcel
  20  Jadrić Marko Domagoj
  29  Janežič Filip
   TRENER
   Brežice 1919 Terme Čatež
   Vegel Dražen
   Drava Ptuj
   Hegler Jožef
   STRELCI
   Brežice 1919 Terme Čatež
   1 : 0 9 - Tanyi Miklos Barnabas (10')
   Drava Ptuj
   1 : 1   11 - Mlakar Klemen (64') 
   1 : 2   11 - Mlakar Klemen (72') 
   OPOMINJANI
   Brežice 1919 Terme Čatež
    10 - Klarić Jan (25')
    6 - Regović Nikola (56')
   Drava Ptuj
    11 - Mlakar Klemen (74')
    29 - Janežič Filip (81')
    16 - Lovenjak Luka (83')
    23 - Begović Din (83')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Brežice 1919 Terme Čatež
   Drava Ptuj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Brežice 1919 Terme Čatež
  Minuta  Igralec
  75'     20 - Mokrović Jan
       17 - Sirk Lev
  75'     3 - Regović Patrik
       16 - Vidmar Primož
   Drava Ptuj
  Minuta  Igralec
  46'     11 - Mlakar Klemen
       7 - Kmetec Tai
  58'     17 - Blaj Marcel
       8 - Begonja Roko
  80'     29 - Janežič Filip
       9 - Šalamun Niko
  91'     0 - Doplihar Liam
       32 - Dukađin Dino
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan