Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 10. krog 21.10.23
   TEKMA: Rače - Podvinci 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Rače - Igrišče Rače    Gledalcev: 110
   Glavni sodnik Kordež Matic
   1. pomočnik: Racaj Fatlind
   2. pomočnik: Durić Mediha
   Delegat: Vukan Robert
   POSTAVI
   Rače
Priimek in ime
  1  Pesek Nejc (V)
  4  Pristovnik Aljaž
  5  Horvat Alen
  7  Pipenbaher Nejc
  8  Knez Alen
  9  Novak Nino
  13  Leben Daniel
  16  Svenšek Jure
  18  Pipenbaher Gašper (K)
  21  Kokol Tai
  24  Kogoj Rok
   Podvinci
Priimek in ime
  5  Ramšak Žiga (K)
  7  Petrinec Luka
  9  Pihler Alen
  10  Zajko Jan Ziko
  17  Anžel Leon
  18  Modrič Timotej
  19  Cajnko Tibor (V)
  21  Šmrček David
  27  Kolenko Jakob
  39  Dumbović Karlo
  42  Živič David
  Rezervni igralci
  6  Ljuboje Branislav
  15  Berisha Valmir
  17  Rajšp Žan
  22  Sedej Vid
  31  Zupan Anej (V)
  Rezervni igralci
  6  Marković Vlado
  11  Rušitović Stefan
  13  Simonič Anej
  14  Černel Miha
  23  Kurnik Jan (V)
   TRENER
   Rače
   Šalamun Anton
   Podvinci
   Čeh Aleš
   STRELCI
   Rače
   Podvinci
   OPOMINJANI
   Rače
    21 - Kokol Tai (38')
    4 - Pristovnik Aljaž (69')
    5 - Horvat Alen (91')
   Podvinci
    17 - Anžel Leon (12')
    9 - Pihler Alen (18')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Rače
   Podvinci
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Rače
  Minuta  Igralec
  76'     15 - Berisha Valmir
       21 - Kokol Tai
  76'     17 - Rajšp Žan
       9 - Novak Nino
  83'     22 - Sedej Vid
       18 - Pipenbaher Gašper
  83'     6 - Ljuboje Branislav
       16 - Svenšek Jure
   Podvinci
  Minuta  Igralec
  69'     6 - Marković Vlado
       9 - Pihler Alen
  85'     13 - Simonič Anej
       42 - Živič David
  92'     11 - Rušitović Stefan
       7 - Petrinec Luka
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan