Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 9. krog 14.10.23
   TEKMA: Premium Dobrovce - Šampion 2 : 2 (1 : 2)
   Kraj: Dobrovce - Igrišče Dobrovce    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Nemet Slavko
   1. pomočnik: Herženjak Eric
   2. pomočnik: Herženjak Patrik
   Delegat: Glažar Roman
   POSTAVI
   Premium Dobrovce
Priimek in ime
  1  Jurič Anej (V)
  5  Šabotić Ferid
  8  Sagadin Kristjan (K)
  9  Demiri Aldin
  11  Ferčič Rok
  13  Bek Jan
  14  Šimundža Jure
  17  Horvat Nick Hanik
  20  Mlinar Andraž
  22  Podlesnik Gal
  25  Polanec Anei
   Šampion
Priimek in ime
  1  Daničić Nikola (V)
  3  Mrkonjić Neo
  4  Žužek Žan Žak
  7  Goršič Kevin
  10  Štante Tjaš
  11  Krasniqi Edonis
  13  Šiljeg Niki
  14  Pušnik Nik
  17  Torra Jetmir
  20  Kužner Rok
  22  Petkovič Jan (K)
  Rezervni igralci
  2  Filipović Luka
  4  Panić David
  6  Vršič Anej
  7  Petrušić Siniša
  12  Kamenšek Pahič Marsel (V)
  15  Pahernik Jan
  24  Šimundža Luka
  Rezervni igralci
  2  Obreza Tai
  6  Vouk Gašper
  8  Šporin Tomaž
  9  Hodnik Nik Gašper
  12  Cvek Blaž (V)
  19  Šiljeg Leon
   TRENER
   Premium Dobrovce
   Šampion
   Žilnik Janez
   STRELCI
   Premium Dobrovce
   1 : 1 9 - Demiri Aldin (13')
   2 : 2 9 - Demiri Aldin (47')
   Šampion
   0 : 1   17 - Torra Jetmir (1') 
   1 : 2   17 - Torra Jetmir (32') 
   OPOMINJANI
   Premium Dobrovce
    17 - Horvat Nick Hanik (69')
   Šampion
    14 - Pušnik Nik (75')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Premium Dobrovce
   Šampion
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Premium Dobrovce
  Minuta  Igralec
  46'     2 - Filipović Luka
       11 - Ferčič Rok
  46'     7 - Petrušić Siniša
       22 - Podlesnik Gal
  79'     6 - Vršič Anej
       9 - Demiri Aldin
  88'     24 - Šimundža Luka
       25 - Polanec Anei
  90'     15 - Pahernik Jan
       13 - Bek Jan
   Šampion
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Hodnik Nik Gašper
       7 - Goršič Kevin
  62'     8 - Šporin Tomaž
       13 - Šiljeg Niki
  86'     19 - Šiljeg Leon
       3 - Mrkonjić Neo
  86'     6 - Vouk Gašper
       10 - Štante Tjaš
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan