Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 9. krog 14.10.23
   TEKMA: Hajdina - Zavrč 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Spodnja Hajdina - Športni park Spodnja Hajdina - glavno igr. NT    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Jezeršek Tomaž
   1. pomočnik: Marin Jan
   2. pomočnik: Marin Tomaž
   Delegat: Babič Stanislav
   POSTAVI
   Hajdina
Priimek in ime
  2  Horvat Rok
  5  Rajh Tilen
  8  Pal Matej (K)
  9  Emeršič Ian
  13  Kovačec Klemen
  16  Medved Nejc
  20  Lipavšek Kristian
  21  Tomanič Urban
  73  Gojkošek Tomaž
  92  Ljubec Daniel
  99  Zupanič Tibor (V)
   Zavrč
Priimek in ime
  1  Maroh Žiga (V)
  3  Zorec Erik
  4  Mihalić Patrik
  7  Predikaka Gregor
  10  Potočnik Denis (K)
  11  Lazar Dražen
  14  Kukovec Matevž
  15  Hren Nik
  20  Kajzer Rok
  22  Koren Marcel
  23  Draškovič Dejan
  Rezervni igralci
  7  Pišek Luka
  19  Zupanič Nik
  23  Mesarič Rok
  29  Šešo Zafošnik Tomaž (V)
  Rezervni igralci
  2  Tursanović Jusuf
  5  Rozman Matej
  6  Županić Kristijan
  8  Vočanec Nikola
  12  Šibila Anže (V)
  16  Jambriško Alen
  21  Cesar Rok
   TRENER
   Hajdina
   Emeršič Miran
   Zavrč
   Hojnik Robert
   STRELCI
   Hajdina
   1 : 0 92 - Ljubec Daniel (90')
   Zavrč
   OPOMINJANI
   Hajdina
    20 - Lipavšek Kristian (61')
   Zavrč
    3 - Zorec Erik (85')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Hajdina
   Zavrč
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Hajdina
  Minuta  Igralec
  46'     7 - Pišek Luka
       5 - Rajh Tilen
  78'     23 - Mesarič Rok
       20 - Lipavšek Kristian
  83'     19 - Zupanič Nik
       16 - Medved Nejc
   Zavrč
  Minuta  Igralec
  71'     21 - Cesar Rok
       4 - Mihalić Patrik
  78'     16 - Jambriško Alen
       11 - Lazar Dražen
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan