Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 9. krog 14.10.23
   TEKMA: Krško - Drava Ptuj 3 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Krško - Stadion Matija Gubec Krško    Gledalcev: 120
   Glavni sodnik Jazbec Žan
   1. pomočnik: Kurež Anej
   2. pomočnik: Kurtušič Igor
   Delegat: Zalar Jure
   POSTAVI
   Krško
Priimek in ime
  1  Goričar Vid (V)
  3  Lokar Klaudio
  4  Macur Nejc
  5  Stanič Nik
  7  Dalipi Benjamin
  8  Jurečič Žiga
  9  Ribič Žiga
  14  Zbašnik Jakob
  17  Ellington Raeece Abdul - Haq
  20  Lazanski Luka
  23  Zakrajšek Tomaž (K)
   Drava Ptuj
Priimek in ime
  1  Janžekovič Luka (V)
  4  Drevenšek Niko
  8  Begonja Roko
  9  Šalamun Niko
  10  Erhatič Nik (K)
  16  Lovenjak Luka
  19  Jadric Nikola Daniel
  23  Begović Din
  26  Marot Vito
  29  Janežič Filip
  32  Dukađin Dino
  Rezervni igralci
  6  Čičić Sergej
  11  Regvar Timon
  12  Gorenc Rok (V)
  13  Bajc Leon
  16  Janc Rok
  18  Bogolin Anej
  Rezervni igralci
  2  Vogrinec Valentin
  3  Đuran Nejc
  7  Kmetec Tai
  12  Horvat Matija (V)
  17  Blaj Marcel
  20  Jadrić Marko Domagoj
  28  Krušič Žiga
   TRENER
   Krško
   Dvorančič Slaviša
   Drava Ptuj
   STRELCI
   Krško
   1 : 0 9 - Ribič Žiga (37')
   2 : 0 7 - Dalipi Benjamin (66')
   3 : 0 9 - Ribič Žiga (74')
   Drava Ptuj
   OPOMINJANI
   Krško
   Drava Ptuj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Krško
   Drava Ptuj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Krško
  Minuta  Igralec
  75'     18 - Bogolin Anej
       7 - Dalipi Benjamin
  75'     11 - Regvar Timon
       8 - Jurečič Žiga
  86'     13 - Bajc Leon
       5 - Stanič Nik
  90'     6 - Čičić Sergej
       20 - Lazanski Luka
  90'     16 - Janc Rok
       9 - Ribič Žiga
   Drava Ptuj
  Minuta  Igralec
  46'     7 - Kmetec Tai
       29 - Janežič Filip
  59'     17 - Blaj Marcel
       32 - Dukađin Dino
  75'     2 - Vogrinec Valentin
       8 - Begonja Roko
  75'     20 - Jadrić Marko Domagoj
       10 - Erhatič Nik
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan