Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 8. krog 07.10.23
   TEKMA: Drava Ptuj - Hajdina 2 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Ptuj - Mestni stadion Ptuj    Gledalcev: 300
   Glavni sodnik Mihelič Niko
   1. pomočnik: Rumež Aleš
   2. pomočnik: Mileta Lovro
   Delegat: Bukovec Miran
   POSTAVI
   Drava Ptuj
Priimek in ime
  1  Janžekovič Luka (V)
  8  Begonja Roko
  9  Šalamun Niko
  10  Erhatič Nik (K)
  11  Mlakar Klemen
  16  Lovenjak Luka
  19  Jadric Nikola Daniel
  23  Begović Din
  26  Marot Vito
  29  Janežič Filip
  32  Dukađin Dino
   Hajdina
Priimek in ime
  6  Medved Rok
  8  Pal Matej (K)
  9  Emeršič Ian
  13  Kovačec Klemen
  16  Medved Nejc
  20  Lipavšek Kristian
  21  Tomanič Urban
  37  Petek Timotej
  73  Gojkošek Tomaž
  92  Ljubec Daniel
  99  Zupanič Tibor (V)
  Rezervni igralci
  2  Vogrinec Valentin
  3  Đuran Nejc
  7  Kmetec Tai
  12  Horvat Matija (V)
  15  Vidovič Žan
  17  Blaj Marcel
  20  Jadrić Marko Domagoj
  Rezervni igralci
  2  Horvat Rok
  4  Lozinšek Anej
  5  Rajh Tilen
  19  Zupanič Nik
  23  Mesarič Rok
  29  Šešo Zafošnik Tomaž (V)
   TRENER
   Drava Ptuj
   Hajdina
   Emeršič Miran
   STRELCI
   Drava Ptuj
   1 : 0 9 - Šalamun Niko (23')
   2 : 0 17 - Blaj Marcel (84')
   Hajdina
   2 : 1   16 - Medved Nejc (88') 
   OPOMINJANI
   Drava Ptuj
    10 - Erhatič Nik (91')
   Hajdina
    6 - Medved Rok (70')
    73 - Gojkošek Tomaž (82')
    99 - Zupanič Tibor (85')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Drava Ptuj
   Hajdina
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Drava Ptuj
  Minuta  Igralec
  39'     2 - Vogrinec Valentin
       23 - Begović Din
  50'     7 - Kmetec Tai
       11 - Mlakar Klemen
  62'     17 - Blaj Marcel
       9 - Šalamun Niko
   Hajdina
  Minuta  Igralec
  69'     2 - Horvat Rok
       8 - Pal Matej
  72'     23 - Mesarič Rok
       92 - Ljubec Daniel
  80'     19 - Zupanič Nik
       13 - Kovačec Klemen
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan