Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 7. krog 30.09.23
   TEKMA: Brežice 1919 Terme Čatež - Šampion 8 : 2 (5 : 1)
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Kovačič Darjan
   1. pomočnik: Kurež Anej
   2. pomočnik: Zidar Blaž
   Delegat: Alič Selim
   POSTAVI
   Brežice 1919 Terme Čatež
Priimek in ime
  1  Grešak Luka (V)
  6  Regović Nikola
  7  Črpič Jakob
  8  Hervol Jaka
  9  Tanyi Miklos Barnabas
  10  Klarić Jan
  15  Kustrin Matic
  16  Vidmar Primož
  18  Geč Nik (K)
  19  Lipec Urban
  20  Mokrović Jan
   Šampion
Priimek in ime
  1  Cvek Blaž (V)
  2  Selčan Jan
  4  Žužek Žan Žak
  8  Šporin Tomaž
  10  Štante Tjaš
  11  Krasniqi Edonis
  13  Šiljeg Niki
  14  Pušnik Nik
  17  Torra Jetmir
  20  Kužner Rok
  22  Petkovič Jan (K)
  Rezervni igralci
  3  Regović Patrik
  5  Cerjak Nik
  11  Brinovec Mark
  14  Stojiljković Mateja
  21  Bajs Domen
  Rezervni igralci
  6  Vouk Gašper
  7  Goršič Kevin
  9  Jagodič Timotej
   TRENER
   Brežice 1919 Terme Čatež
   Vegel Dražen
   Šampion
   Žilnik Janez
   STRELCI
   Brežice 1919 Terme Čatež
   1 : 0 9 - Tanyi Miklos Barnabas (9')
   2 : 0 8 - Hervol Jaka (17')
   3 : 1 9 - Tanyi Miklos Barnabas (31')
   4 : 1 9 - Tanyi Miklos Barnabas (34')
   5 : 1 9 - Tanyi Miklos Barnabas (41')
   6 : 1 9 - Tanyi Miklos Barnabas (49')
   7 : 2 10 - Klarić Jan (85')
   8 : 2 3 - Regović Patrik (92')
   Šampion
   2 : 1   20 - Kužner Rok (21') 
   6 : 2   17 - Torra Jetmir (62') 
   OPOMINJANI
   Brežice 1919 Terme Čatež
    8 - Hervol Jaka (58')
    21 - Bajs Domen (70')
   Šampion
   Uradne osebe
    Galič Marjan (35')
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Brežice 1919 Terme Čatež
    16 - Vidmar Primož (64')
   Šampion
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Brežice 1919 Terme Čatež
  Minuta  Igralec
  58'     5 - Cerjak Nik
       20 - Mokrović Jan
  58'     21 - Bajs Domen
       7 - Črpič Jakob
  85'     3 - Regović Patrik
       8 - Hervol Jaka
  87'     11 - Brinovec Mark
       9 - Tanyi Miklos Barnabas
  87'     14 - Stojiljković Mateja
       15 - Kustrin Matic
   Šampion
  Minuta  Igralec
  46'     6 - Vouk Gašper
       2 - Selčan Jan
  82'     7 - Goršič Kevin
       13 - Šiljeg Niki
  87'     9 - Jagodič Timotej
       20 - Kužner Rok
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan