Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
  Zapisnik: 2. krog 20.08.23
   TEKMA: Šampion - Zavrč 1 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Kordež Matic
   1. pomočnik: Marin Tomaž
   2. pomočnik: Marin Jan
   Delegat: Glažar Roman
   POSTAVI
   Šampion
Priimek in ime
  1  Daničić Nikola (V)
  4  Žužek Žan Žak
  7  Macerl Rožle
  8  Šporin Tomaž
  11  Šiljeg Leon
  13  Šiljeg Niki
  14  Pušnik Nik
  17  Stojko Krevzel Gal
  19  Djaković Denis
  21  Štante Tjaš
  22  Petkovič Jan (K)
   Zavrč
Priimek in ime
  1  Maroh Žiga (V)
  3  Zorec Erik
  5  Hren Nik
  7  Predikaka Gregor
  10  Potočnik Denis (K)
  14  Kukovec Matevž
  17  Zorko Rok
  19  Bojnec Jaša
  20  Kajzer Rok
  22  Koren Marcel
  23  Draškovič Dejan
  Rezervni igralci
  2  Selčan Jan
  3  Jagodič Timotej
  9  Torra Jetmir
  10  Mihalič Luka
  20  Krasniqi Edonis
  23  Beltram Nejc
  31  Cvek Blaž (V)
  Rezervni igralci
  4  Mihalić Patrik
  6  Županić Kristijan
  8  Vočanec Nikola
  9  Cimerman Alen
  11  Lazar Dražen
  12  Šibila Anže (V)
  16  Jambriško Alen
   TRENER
   Šampion
   Žilnik Janez
   Zavrč
   Vogrinec Damjan
   STRELCI
   Šampion
   1 : 1 8 - Šporin Tomaž (92')
   Zavrč
   0 : 1   19 - Bojnec Jaša (22') 
   OPOMINJANI
   Šampion
   Zavrč
    23 - Draškovič Dejan (37')
    5 - Hren Nik (50')
    10 - Potočnik Denis (78')
    4 - Mihalić Patrik (88')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šampion
   Zavrč
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šampion
  Minuta  Igralec
  34'     20 - Krasniqi Edonis
       19 - Djaković Denis
  46'     10 - Mihalič Luka
       11 - Šiljeg Leon
  46'     9 - Torra Jetmir
       17 - Stojko Krevzel Gal
  85'     2 - Selčan Jan
       7 - Macerl Rožle
   Zavrč
  Minuta  Igralec
  59'     9 - Cimerman Alen
       7 - Predikaka Gregor
  68'     11 - Lazar Dražen
       17 - Zorko Rok
  87'     4 - Mihalić Patrik
       19 - Bojnec Jaša
  87'     16 - Jambriško Alen
       14 - Kukovec Matevž
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan