Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina C 22/23
  Zapisnik: 3. krog 18.09.22
   TEKMA: NK Brežice 1919 - NK Imeno 3 : 4 2 : 2
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Molan Nejc
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Brežice 1919
Priimek in ime
  0  Lapuh Leon (V,K)
  0  Ogorevc Taj
  2  Matko Mai
  3  Pungerčar Luka
  4  Grašak Filip
  5  Račič Alen
  6  Černič Gal
  7  Vahčič Leon
  8  Frigelj Gašper
  9  Vuzem Jan
  10  Frigelj Matevž
  33  Lazanski Mirko
  40  Račič Žan
  45  Žibert Žiga
  51  Omerzu Anže
  56  Strgar Vito
   NK Imeno
Priimek in ime
  1  Šestanj Jaka (V)
  5  Vračun Tadej
  11  Jagrič Tjan (K)
  15  Voga Tian
  22  Trbovc Kmetič Anže
  23  Vračun Andraž
  27  Sovinc Žiga
  30  Pišek Matic
  36  Doberšek Gal
  52  Glojnarič Sebastjan
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Brežice 1919
   Babnik Jure
   NK Imeno
   Čater Rajko
   STRELCI
   NK Brežice 1919
   1 : 0 7 - Vahčič Leon (4')
   2 : 0 4 - Grašak Filip (10')
   3 : 2 2 - Matko Mai (40')
   NK Imeno
   2 : 1   52 - Glojnarič Sebastjan (20') 
   2 : 2   11 - Jagrič Tjan (26') 
   3 : 3   30 - Pišek Matic (44') 
   3 : 4   27 - Sovinc Žiga (58') 
   OPOMINJANI
   NK Brežice 1919
    33 - Lazanski Mirko (37')
   NK Imeno
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Brežice 1919
   NK Imeno
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Brežice 1919
  Minuta  Igralec
   NK Imeno
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan