Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina C 22/23
  Zapisnik: 3. krog 18.09.22
   TEKMA: NK Radeče - NK Laško 1 : 2 1 : 2
   Kraj: Radeče - Stadion Radeče    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Turanović Armin
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Radeče
Priimek in ime
  1  Požek Tai (V)
  2  Bizjak Benjamin
  3  Kajtna Erik
  4  Tokalić David
  5  Kernc Jakob
  6  Groznik Žiga
  7  Jug Ian
  8  Volčič Žan (K)
  9  Ribič Tim
  10  Sotlar Jan
  11  Gomboc Lovro
  15  Sotlar Til
  19  Ćatipi Anik
  21  Barachini Luka
  23  Sotlar Lan
   NK Laško
Priimek in ime
  1  Knez Jaša (V)
  6  Pipan Anže
  10  Ašenberger Aljaž (K)
  16  Jazbinšek Primož
  19  Slapšak Nejc
  25  Podkoritnik Tereza
  28  Korat Jure
  29  Bukvar Elvedin
  33  Oblak Rene
  46  Gabrič Nik
  64  Kolar Jasna
  76  Šmerc Gašper
  92  Weber Zupanc Aljaž
  94  Ibrišević Harun
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Radeče
   Čeh Jernej
   NK Laško
   Dermota Zlatko
   STRELCI
   NK Radeče
   1 : 2 3 - Kajtna Erik (28')
   NK Laško
   0 : 1   92 - Weber Zupanc Aljaž (9') 
   0 : 2   19 - Slapšak Nejc (20') 
   OPOMINJANI
   NK Radeče
   NK Laško
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Radeče
   NK Laško
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Radeče
  Minuta  Igralec
   NK Laško
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan