Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 22/23
  Zapisnik: 4. krog 25.09.22
   TEKMA: NK Ljubno ob Savinji - NK Celje B 2 : 3 2 : 0
   Kraj: Ljubno - Igrišče Foršt Ljubno    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Mežnar Matic
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  1  Štiglic Nik (V)
  2  Kaker Zagožen Anej
  5  Poličnik Žmavc Ruben
  6  Knap Tian
  7  Plesnik Rok
  8  Plesnik Brdnik Eva
  9  Plesnik Brdnik Luka
  10  Cerar Matija (K)
  11  Zamernik Marcel
  17  Lorenčič Jakob
  18  Govek Nace
  21  Krevzel Aljaž
  22  Atelšek Gal
   NK Celje B
Priimek in ime
  3  Želj Luka
  4  Imamović Dino
  5  Bolarić Liam
  6  Sanoria Radovanović Philip Xawier
  7  Gobec Vid
  8  Josipović Aleksej
  9  Turk Domen
  10  Šahman Lian
  11  Škalički Mark Lukas (K)
  12  Žohar Maks (V)
  13  Bubulj Nikola
  14  Bašić Dušan
  15  Jutršek Matic
  17  Šarlah Nik
  18  Mlinarič Anej
  19  Videčnik Bor
  20  Lan Trajkovski
  22  Jaćimović Alen
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Ljubno ob Savinji
   Stajner Rožle
   NK Celje B
   Vrečko Simon
   STRELCI
   NK Ljubno ob Savinji
   1 : 0 10 - Cerar Matija (10')
   2 : 0 11 - Zamernik Marcel (33')
   NK Celje B
   2 : 1   10 - Šahman Lian (42') 
   2 : 2   10 - Šahman Lian (51') 
   2 : 3   7 - Gobec Vid (52') 
   OPOMINJANI
   NK Ljubno ob Savinji
   NK Celje B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Ljubno ob Savinji
   NK Celje B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
   NK Celje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan