Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 22/23
  Zapisnik: 3. krog 18.09.22
   TEKMA: NK Šoštanj - Rudar Velenje B 2 : 2 2 : 1
   Kraj: Šoštanj - Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Borovnik Miha
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šoštanj
Priimek in ime
  1  Berendika Kajba David (V)
  2  Lesjak Lukačić Teo
  3  Sotler Ožbej
  4  Skornšek Vid
  5  Vogrin Klanfer Tevž
  6  Ahmić Vedad
  7  Andrejc Sevčnikar Lukas
  8  Rožič Jaka
  9  Sijarto Jaka (K)
  10  Juras Jonatan
  11  Vačovnik Kai
  12  Ostojić Lionel
  13  Ostojić Liam (V)
  14  Anžič Maj
   Rudar Velenje B
Priimek in ime
  1  Djurić Aleksander (V)
  2  Kregar Tim Lukas
  3  Sertić Ivano
  4  Moravac Filip
  5  Đokić Aleks
  7  Kerezović Vlado
  8  Mrkonjić Ivano
  9  Mujkić Anes (K)
  10  Vidović Nik
  11  Badnjević Imran
  12  Mečava Nikola (V)
  13  Filipović Luka
  15  Urlep Nace
  20  Hodžić Denis
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šoštanj
   Vačun Janko
   Rudar Velenje B
   Delamea Denis
   STRELCI
   NK Šoštanj
   1 : 1 9 - Sijarto Jaka (7')
   2 : 1 13 - Ostojić Liam (19')
   Rudar Velenje B
   0 : 1   9 - Mujkić Anes (5') 
   2 : 2   13 - Filipović Luka (36') 
   OPOMINJANI
   NK Šoštanj
   Rudar Velenje B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šoštanj
   Rudar Velenje B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan