Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 22/23
  Zapisnik: 21. krog 08.06.23
   TEKMA: ND Dravinja - NK Celje A 0 : 6 0 : 1
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava – igrišče z UT    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Arih Tomaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ND Dravinja
Priimek in ime
  1  Šajtegel Jon (V)
  5  Rečnik Miha
  7  Brglez Matic
  8  Trnovšek Aljaž
  9  Obrul Jaka Mark
  10  Goleš Žiga
  11  Pesjak Lin
  12  Adamič Tai (V)
  13  Marčinković Teo
  17  Juhart Korošec Gal (K)
  19  Lakožič Andrej
  21  Pučnik Nejc
  26  Pučnik Val
  27  Bečić Benjamin
   NK Celje A
Priimek in ime
  2  Trobiš Gašper
  3  Mustafi Elwalij
  4  Tuzlak Tijan
  5  Gobec Filip
  6  Čuš Ožbej
  7  Kelhar Stepišnik Filip
  8  Veber Mark
  10  Hren Jakob
  11  Druks Tal (K)
  12  Petelinšek Miha (V)
  13  Hrastovšek Aljaž
  14  Buhanec Jurij
  15  Korenak Amadej
  16  Bečić Emar
  17  Marzidovšek Vid
  18  Požun Nej
  19  Špes Lovro
  20  Stamenić Nik
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ND Dravinja
   Žgank Žiga
   NK Celje A
   Nadal Alen
   STRELCI
   ND Dravinja
   NK Celje A
   0 : 1   6 - Čuš Ožbej (25') 
   0 : 2   18 - Požun Nej (40') 
   0 : 3   8 - Veber Mark (45') 
   0 : 4   16 - Bečić Emar (53') 
   0 : 5   16 - Bečić Emar (56') 
   0 : 6   8 - Veber Mark (58') 
   OPOMINJANI
   ND Dravinja
   NK Celje A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Dravinja
   NK Celje A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Dravinja
  Minuta  Igralec
   NK Celje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan