Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 22/23
  Zapisnik: 20. krog 07.06.23
   TEKMA: NK Posavje Krško A - Rudar Velenje A 2 : 1 2 : 1
   Kraj: Krško - Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Barkovič Jože
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Posavje Krško A
Priimek in ime
  1  Radinović Andrej
  4  Kitanski Vane
  5  Žerjav Lovro
  6  Zupančič Enej
  9  Perše Jaka
  12  Božič Svit (V)
  14  Gjorgievski Kiril
  15  Rusić Aleksej
  17  Kocjan Anže
  22  Zorko Filip (K)
  23  Kolukaj Bleron
  24  Lebar Urban
  26  Smrekar Bruno
  29  Dornik Ian Nay
   Rudar Velenje A
Priimek in ime
  1  Padovan Gal (V)
  2  Škrobot Lukas
  4  Mušić Daris
  5  Benčina Lenart Rok
  6  Jerič Lovro
  7  Romih Adriano
  8  Mešanović Ajdin
  9  Ibrahimović Eman
  10  Plazl Matevž (K)
  13  Bečić Adin
  14  Feldin Nik
  16  Prelog Jaka
  18  Tepić Luka
  19  Šehić Ali Kaan
  20  Šabanović Anej
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Posavje Krško A
   Zore Janoš
   Rudar Velenje A
   Komprej Aljoša
   STRELCI
   NK Posavje Krško A
   1 : 0 24 - Lebar Urban (6')
   2 : 0 15 - Rusić Aleksej (8')
   Rudar Velenje A
   2 : 1   8 - Mešanović Ajdin (51') 
   OPOMINJANI
   NK Posavje Krško A
   Rudar Velenje A
    10 - Plazl Matevž (46')
    4 - Mušić Daris (59')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Posavje Krško A
   Rudar Velenje A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Posavje Krško A
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan