Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 22/23
  Zapisnik: 13. krog 06.06.23
   TEKMA: NK Žalec - NK Celje A 1 : 2 0 : 1
   Kraj: Žalec - Športni center Žalec    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Močnik Dejan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Žalec
Priimek in ime
  4  Balaj Enis
  5  Stopar Vid
  7  Škrubej Val
  8  Jagodič Taj
  9  Privošnik Gal
  10  Goršek Aljaž (K)
  12  Mohorič Jakob (V)
  15  Ermenc Tine
  16  Arslanović Liam
  17  Dobravc Taj
  18  Hrastnik Malis Klemen
  20  Lovrek Žiga
  21  Ahčan Žak Peter
  24  Zalokar Vid
  27  Domuzeti Andrin
   NK Celje A
Priimek in ime
  0  Gostenčnik Žak
  2  Trobiš Gašper
  3  Mustafi Elwalij
  4  Tuzlak Tijan
  5  Gobec Filip
  6  Čuš Ožbej
  7  Kelhar Stepišnik Filip
  8  Veber Mark
  10  Hren Jakob
  11  Druks Tal (K)
  12  Petelinšek Miha (V)
  13  Hrastovšek Aljaž
  14  Buhanec Jurij
  15  Korenak Amadej
  17  Marzidovšek Vid
  18  Požun Nej
  19  Špes Lovro
  20  Stamenić Nik
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Žalec
   Gračnar Dejan
   NK Celje A
   Nadal Alen
   STRELCI
   NK Žalec
   NK Celje A
   0 : 1   19 - Špes Lovro (12') 
   1 : 1   14 - Buhanec Jurij (46')  AG
   1 : 2   4 - Tuzlak Tijan (60') 
   OPOMINJANI
   NK Žalec
    16 - Arslanović Liam (14')
    10 - Goršek Aljaž (55')
   NK Celje A
    17 - Marzidovšek Vid (45')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Žalec
   NK Celje A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
   NK Celje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan