Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 22/23
  Zapisnik: 17. krog 01.06.23
   TEKMA: NK Posavje Krško A - NK Celje A 1 : 5 1 : 2
   Kraj: Krško - Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Jarc Gašper
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Posavje Krško A
Priimek in ime
  1  Radinović Andrej
  4  Kitanski Vane
  5  Žerjav Lovro
  6  Zupančič Enej
  9  Perše Jaka
  12  Božič Svit (V)
  14  Gjorgievski Kiril
  15  Rusić Aleksej
  21  Kocjan Anže
  22  Zorko Filip (K)
  23  Kolukaj Bleron
  24  Lebar Urban
  26  Smrekar Bruno
  29  Dornik Ian Nay
   NK Celje A
Priimek in ime
  3  Mustafi Elwalij
  4  Tuzlak Tijan
  5  Gobec Filip
  6  Čuš Ožbej
  7  Kelhar Stepišnik Filip
  8  Veber Mark
  10  Lovrečič Ian
  11  Druks Tal (K)
  12  Petelinšek Miha (V)
  13  Hrastovšek Aljaž
  15  Korenak Amadej
  17  Marzidovšek Vid
  18  Požun Nej
  19  Špes Lovro
  20  Stamenić Nik
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Posavje Krško A
   Zore Janoš
   NK Celje A
   Nadal Alen
   STRELCI
   NK Posavje Krško A
   1 : 0 21 - Kocjan Anže (14')
   NK Celje A
   1 : 1   8 - Veber Mark (18') 
   1 : 2   6 - Čuš Ožbej (23') 
   1 : 3   17 - Marzidovšek Vid (35') 
   1 : 4   8 - Veber Mark (36') 
   1 : 5   10 - Lovrečič Ian (51') 
   OPOMINJANI
   NK Posavje Krško A
   NK Celje A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Posavje Krško A
   NK Celje A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Posavje Krško A
  Minuta  Igralec
   NK Celje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan