Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 22/23
  Zapisnik: 19. krog 24.05.23
   TEKMA: Rudar Velenje A - NK Šmarje pri Jelšah A 6 : 0 3 : 0
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 35
   1. sodnik: Brglez Miha
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje A
Priimek in ime
  0  Pušnik Nik
  1  Padovan Gal (V)
  3  Bečić Adin
  4  Mušić Daris
  5  Benčina Lenart Rok
  6  Jerič Lovro (K)
  8  Mešanović Ajdin
  10  Plazl Matevž
  11  Romih Adriano
  12  Rak Aljaž (V)
  13  Prelog Jaka
  14  Feldin Nik
  17  Ibrahimović Eman
  20  Šehić Ali Kaan
  21  Tepić Luka
   NK Šmarje pri Jelšah A
Priimek in ime
  1  Cerinšek Luka (V)
  2  Jazbinšek Žan
  3  Lesjak Tilen
  4  Grašič Brin
  5  Hercog Miha
  6  Pintar Anže
  7  Pezdevšek Gašper
  8  Herič Aljaž
  9  Polajžar Lan
  10  Iskrač Tai
  11  Ratej Jošt (K)
  15  Plahuta Luka
  16  Koritnik Marcel
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Rudar Velenje A
   Komprej Aljoša
   NK Šmarje pri Jelšah A
   Druškovič Tilen
   STRELCI
   Rudar Velenje A
   1 : 0 11 - Romih Adriano (1')
   2 : 0 8 - Mešanović Ajdin (6')
   3 : 0 10 - Plazl Matevž (23')
   4 : 0 6 - Jerič Lovro (33')
   5 : 0 5 - Benčina Lenart Rok (52')
   6 : 0 8 - Mešanović Ajdin (53')
   NK Šmarje pri Jelšah A
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje A
   NK Šmarje pri Jelšah A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje A
   NK Šmarje pri Jelšah A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Rudar Velenje A
  Minuta  Igralec
   NK Šmarje pri Jelšah A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan