Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 22/23
  Zapisnik: 16. krog 26.04.23
   TEKMA: NK Rogaška A - ND Dravinja 3 : 1 1 : 1
   Kraj: Rogaška Slatina - ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 25
   1. sodnik: Krašovic Gašper
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška A
Priimek in ime
  2  Ferčec Nejc
  4  Kuraj Jakob
  6  Krklec Žak
  7  Mujanović Alen
  10  Gradecki Žiga
  11  Bele Tin
  14  Lorber Anej (K)
  22  Pelko Lovro
  23  Drofenik Nejc (V)
  25  Prah Tilen
   ND Dravinja
Priimek in ime
  1  Šajtegel Jon (V)
  4  Čerenak Jaš (K)
  7  Brglez Matic
  8  Trnovšek Aljaž
  9  Obrul Jaka Mark
  10  Goleš Žiga
  13  Marčinković Teo
  15  Pučnik Val
  17  Juhart Korošec Gal
  18  Rečnik Miha
  19  Lakožič Andrej
  28  Furman Zara
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Rogaška A
   Kobilšek Andraž
   ND Dravinja
   Žgank Žiga
   STRELCI
   NK Rogaška A
   1 : 1 10 - Gradecki Žiga (26')
   2 : 1 14 - Lorber Anej (35')
   3 : 1 11 - Bele Tin (49')
   ND Dravinja
   0 : 1   15 - Pučnik Val (8') 
   OPOMINJANI
   NK Rogaška A
   ND Dravinja
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška A
   ND Dravinja
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Rogaška A
  Minuta  Igralec
   ND Dravinja
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan