Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 22/23
  Zapisnik: 16. krog 23.04.23
   TEKMA: NK Šmarje pri Jelšah A - NK Posavje Krško A 0 : 7 0 : 2
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 25
   1. sodnik: Knez Aljaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmarje pri Jelšah A
Priimek in ime
  1  Cerinšek Luka (V)
  2  Jazbinšek Žan
  3  Lesjak Tilen
  4  Grašič Brin
  5  Hercog Miha
  6  Pintar Anže
  8  Herič Aljaž
  9  Polajžar Lan
  10  Iskrač Tai
  11  Ratej Jošt (K)
  14  Plahuta Luka
   NK Posavje Krško A
Priimek in ime
  1  Radinović Andrej (V)
  4  Kitanski Vane
  5  Žerjav Lovro
  6  Zupančič Enej
  9  Perše Jaka
  12  Božič Svit (V)
  14  Gjorgievski Kiril
  15  Rusić Aleksej
  17  Kocjan Anže
  22  Zorko Filip (K)
  23  Kolukaj Bleron
  24  Lebar Urban
  26  Smrekar Bruno
  29  Dornik Ian Nay
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šmarje pri Jelšah A
   Stepišnik Perdih Timen
   NK Posavje Krško A
   Zore Janoš
   STRELCI
   NK Šmarje pri Jelšah A
   NK Posavje Krško A
   0 : 1   14 - Gjorgievski Kiril (2') 
   0 : 2   17 - Kocjan Anže (16') 
   0 : 3   15 - Rusić Aleksej (34') 
   0 : 4   17 - Kocjan Anže (41')  11m
   0 : 5   15 - Rusić Aleksej (47') 
   0 : 6   9 - Perše Jaka (55') 
   0 : 7   17 - Kocjan Anže (60') 
   OPOMINJANI
   NK Šmarje pri Jelšah A
    10 - Iskrač Tai (40')
   NK Posavje Krško A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šmarje pri Jelšah A
   NK Posavje Krško A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šmarje pri Jelšah A
  Minuta  Igralec
   NK Posavje Krško A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan