Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 22/23
  Zapisnik: 16. krog 22.04.23
   TEKMA: NK Celje A - Rudar Velenje A 1 : 2 0 : 0
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Močnik Dejan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Celje A
Priimek in ime
  1  Gostenčnik Žak (V)
  2  Trobiš Gašper
  3  Mustafi Elwalij
  4  Tuzlak Tijan
  5  Gobec Filip
  6  Čuš Ožbej
  7  Kelhar Stepišnik Filip
  8  Veber Mark
  9  Cigler Luka
  10  Lovrečič Ian
  11  Druks Tal (K)
  13  Hrastovšek Aljaž
  14  Buhanec Jurij
  16  Bečić Emar
  17  Marzidovšek Vid
  18  Požun Nej
  19  Špes Lovro
  20  Stamenić Nik
   Rudar Velenje A
Priimek in ime
  1  Rak Aljaž (V)
  3  Škrobot Lukas
  4  Pušnik Nik
  5  Benčina Lenart Rok
  6  Jerič Lovro (K)
  8  Mešanović Ajdin
  9  Ibrahimović Eman
  10  Plazl Matevž
  11  Romih Adriano
  13  Bečić Adin
  14  Feldin Nik
  16  Prelog Jaka
  19  Tepić Luka
  20  Šabanović Anej
  21  Šehić Ali Kaan
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Celje A
   Nadal Alen
   Rudar Velenje A
   Komprej Aljoša
   STRELCI
   NK Celje A
   1 : 1 16 - Bečić Emar (49')
   Rudar Velenje A
   0 : 1   8 - Mešanović Ajdin (45') 
   1 : 2   3 - Škrobot Lukas (55') 
   OPOMINJANI
   NK Celje A
   Rudar Velenje A
    6 - Jerič Lovro (28')
    20 - Šabanović Anej (50')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
    Komprej Aljoša (31')
   IZKLJUČENI
   NK Celje A
    3 - Mustafi Elwalij (31')
   Rudar Velenje A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Celje A
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan