Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 22/23
  Zapisnik: 15. krog 18.04.23
   TEKMA: NK Šmarje pri Jelšah A - NK Celje A 0 : 7 0 : 3
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Krašovic Gašper
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmarje pri Jelšah A
Priimek in ime
  1  Cerinšek Luka (V)
  2  Jazbinšek Žan
  3  Lesjak Tilen
  4  Grašič Brin
  5  Hercog Miha
  6  Pintar Anže
  8  Herič Aljaž
  9  Polajžar Lan
  11  Ratej Jošt (K)
  14  Plahuta Luka
  16  Koritnik Marcel
   NK Celje A
Priimek in ime
  2  Trobiš Gašper
  3  Mustafi Elwalij
  4  Tuzlak Tijan
  5  Gobec Filip
  6  Čuš Ožbej (K)
  7  Kelhar Stepišnik Filip
  8  Veber Mark
  9  Cigler Luka
  10  Lovrečič Ian
  11  Druks Tal
  12  Gostenčnik Žak (V)
  13  Hrastovšek Aljaž
  14  Buhanec Jurij
  16  Hren Jakob
  17  Marzidovšek Vid
  18  Požun Nej
  19  Špes Lovro
  20  Stamenić Nik
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šmarje pri Jelšah A
   Druškovič Tilen
   NK Celje A
   Nadal Alen
   STRELCI
   NK Šmarje pri Jelšah A
   NK Celje A
   0 : 1   10 - Lovrečič Ian (1') 
   0 : 2   18 - Požun Nej (7') 
   0 : 3   7 - Kelhar Stepišnik Filip (20') 
   0 : 4   16 - Hren Jakob (38') 
   0 : 5   16 - Hren Jakob (40') 
   0 : 6   10 - Lovrečič Ian (49') 
   0 : 7   18 - Požun Nej (56') 
   OPOMINJANI
   NK Šmarje pri Jelšah A
   NK Celje A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šmarje pri Jelšah A
   NK Celje A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šmarje pri Jelšah A
  Minuta  Igralec
   NK Celje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan