Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 22/23
  Zapisnik: 14. krog 02.04.23
   TEKMA: NK Šmarje pri Jelšah A - NK Žalec 0 : 3 0 : 1
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Knez Aljaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmarje pri Jelšah A
Priimek in ime
  1  Cerinšek Luka (V)
  2  Jazbinšek Žan
  3  Lesjak Tilen
  4  Grašič Brin
  5  Hercog Miha
  6  Pintar Anže
  7  Pezdevšek Gašper
  8  Herič Aljaž
  9  Polajžar Lan
  10  Iskrač Tai (K)
  11  Ratej Jošt
  14  Plahuta Luka
  16  Koritnik Marcel
   NK Žalec
Priimek in ime
  1  Mohorič Jakob (V)
  4  Stopar Vid
  5  Zalokar Vid
  9  Hrastnik Malis Klemen
  10  Goršek Aljaž (K)
  15  Balaj Enis
  16  Arslanović Liam
  17  Jagodič Taj
  18  Dobravc Taj
  19  Škrubej Val
  20  Privošnik Gal
  23  Ermenc Tine
  24  Ahčan Žak Peter
  27  Domuzeti Andrin
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šmarje pri Jelšah A
   Druškovič Tilen
   NK Žalec
   Gračnar Dejan
   STRELCI
   NK Šmarje pri Jelšah A
   0 : 2 4 - Grašič Brin (32')AG
   NK Žalec
   0 : 1   23 - Ermenc Tine (20') 
   0 : 3   9 - Hrastnik Malis Klemen (40') 
   OPOMINJANI
   NK Šmarje pri Jelšah A
    10 - Iskrač Tai (54')
   NK Žalec
    19 - Škrubej Val (7')
    20 - Privošnik Gal (46')
    16 - Arslanović Liam (54')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šmarje pri Jelšah A
   NK Žalec
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šmarje pri Jelšah A
  Minuta  Igralec
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan