Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 22/23
  Zapisnik: 12. krog 19.03.23
   TEKMA: NK Šmarje pri Jelšah A - Rudar Velenje A 1 : 7 1 : 4
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Krašovic Gašper
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmarje pri Jelšah A
Priimek in ime
  1  Cerinšek Luka (V)
  3  Lesjak Tilen
  4  Grašič Brin
  5  Hercog Miha
  6  Koritnik Marcel
  7  Pezdevšek Gašper
  8  Herič Aljaž
  9  Polajžar Lan
  10  Iskrač Tai (K)
  11  Ratej Jošt
  14  Plahuta Luka
   Rudar Velenje A
Priimek in ime
  1  Padovan Gal (V)
  3  Škrobot Lukas
  4  Mušić Daris
  5  Benčina Lenart Rok
  6  Jerič Lovro (K)
  8  Mešanović Ajdin
  9  Ibrahimović Eman
  10  Plazl Matevž
  11  Romih Adriano
  15  Feldin Nik
  16  Tepić Luka
  17  Bečić Adin
  20  Šabanović Anej
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šmarje pri Jelšah A
   Druškovič Tilen
   Rudar Velenje A
   Komprej Aljoša
   STRELCI
   NK Šmarje pri Jelšah A
   1 : 4 7 - Pezdevšek Gašper (28')
   1 : 7 11 - Ratej Jošt (50')AG
   Rudar Velenje A
   0 : 1   15 - Feldin Nik (3') 
   0 : 2   15 - Feldin Nik (7') 
   0 : 3   20 - Šabanović Anej (16') 
   0 : 4   6 - Jerič Lovro (17') 
   1 : 5   10 - Plazl Matevž (40') 
   1 : 6   16 - Tepić Luka (42') 
   OPOMINJANI
   NK Šmarje pri Jelšah A
    4 - Grašič Brin (51')
   Rudar Velenje A
    10 - Plazl Matevž (33')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šmarje pri Jelšah A
   Rudar Velenje A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šmarje pri Jelšah A
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan