Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 22/23
  Zapisnik: 9. krog 01.12.22
   TEKMA: ND Dravinja - NK Rogaška A 2 : 9 1 : 5
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava – igrišče z UT    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Romih Marko
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ND Dravinja
Priimek in ime
  1  Šajtegel Jon (V)
  5  Trnovšek Aljaž
  7  Brglez Matic
  8  Rečnik Miha
  10  Goleš Žiga
  11  Pesjak Lin
  13  Marčinković Teo
  15  Pučnik Val
  17  Juhart Korošec Gal (K)
  21  Pučnik Nejc
  27  Lakožič Andrej
   NK Rogaška A
Priimek in ime
  3  Kranjčić Drenški Dominik
  4  Prah Tilen
  5  Kuraj Jakob
  6  Drofenik Nejc
  8  Šturbej Maj
  10  Gradecki Žiga
  11  Mujanović Alen
  13  Krumpak Oto (V)
  14  Lorber Anej (K)
  17  Bele Tin
  18  Ferčec Nejc
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ND Dravinja
   NK Rogaška A
   Krklec David
   STRELCI
   ND Dravinja
   1 : 1 10 - Goleš Žiga (11')
   2 : 6 10 - Goleš Žiga (37')
   NK Rogaška A
   0 : 1   14 - Lorber Anej (4')  11m
   1 : 2   10 - Gradecki Žiga (14') 
   1 : 3   11 - Mujanović Alen (19') 
   1 : 4   14 - Lorber Anej (22') 
   1 : 5   14 - Lorber Anej (23') 
   1 : 6   8 - Šturbej Maj (31') 
   2 : 7   10 - Gradecki Žiga (45') 
   2 : 8   10 - Gradecki Žiga (51') 
   2 : 9   17 - Bele Tin (60') 
   OPOMINJANI
   ND Dravinja
    17 - Juhart Korošec Gal (21')
   NK Rogaška A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Dravinja
   NK Rogaška A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Dravinja
  Minuta  Igralec
   NK Rogaška A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan