Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 22/23
  Zapisnik: 10. krog 06.11.22
   TEKMA: NK Rogaška A - Rudar Velenje A 2 : 3 1 : 1
   Kraj: Rogaška Slatina - ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Plevčak Dejan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška A
Priimek in ime
  3  Drofenik Nejc
  4  Prah Tilen
  5  Kuraj Jakob
  6  Krklec Žak
  7  Mujanović Alen
  8  Šturbej Maj
  9  Bele Tin
  10  Gradecki Žiga
  12  Ferčec Nejc
  13  Krumpak Oto (V)
  14  Lorber Anej (K)
  19  Kranjčić Drenški Dominik
   Rudar Velenje A
Priimek in ime
  1  Padovan Gal (V)
  2  Mušić Daris
  3  Škrobot Lukas
  5  Benčina Lenart Rok
  6  Jerič Lovro (K)
  7  Romih Adriano
  8  Mešanović Ajdin
  10  Plazl Matevž
  11  Arslanović Liam
  14  Feldin Nik
  15  Šehić Ali Kaan
  16  Prelog Jaka
  17  Ibrahimović Eman
  18  Tepić Luka
  21  Šabanović Anej
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Rogaška A
   Krklec David
   Rudar Velenje A
   Komprej Aljoša
   STRELCI
   NK Rogaška A
   1 : 0 9 - Bele Tin (18')
   Rudar Velenje A
   1 : 1   5 - Benčina Lenart Rok (24') 
   1 : 2   11 - Arslanović Liam (40') 
   1 : 3   8 - Mešanović Ajdin (49')  11m
   2 : 3   2 - Mušić Daris (54')  AG
   OPOMINJANI
   NK Rogaška A
   Rudar Velenje A
    6 - Jerič Lovro (52')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška A
   Rudar Velenje A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Rogaška A
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan