Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 22/23
  Zapisnik: 7. krog 16.10.22
   TEKMA: ND Dravinja - NK Celje A 0 : 4 0 : 3
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava – igrišče z UT    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Arih Tomaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ND Dravinja
Priimek in ime
  1  Šajtegel Jon (V)
  4  Čerenak Jaš (K)
  7  Brglez Matic
  9  Obrul Jaka Mark
  10  Adamič Tai
  11  Pesjak Lin
  15  Pučnik Val
  16  Marčinković Teo
  17  Juhart Korošec Gal
  18  Trnovšek Andraž
  19  Bečić Benjamin
  21  Pučnik Nejc
  27  Rečnik Miha
  28  Skaza Pevnik Katinka
  30  Trnovšek Aljaž
   NK Celje A
Priimek in ime
  1  Gostenčnik Žak (V)
  2  Trobiš Gašper
  3  Mustafi Elwalij
  4  Tuzlak Tijan
  5  Gobec Filip
  6  Jakše Urban
  7  Kelhar Stepišnik Filip (K)
  8  Veber Mark
  9  Cigler Luka
  10  Lovrečič Ian
  11  Druks Tal
  12  Petelinšek Miha (V)
  14  Buhanec Jurij
  15  Korenak Amadej
  16  Špes Lovro
  18  Požun Nej
  20  Marzidovšek Vid
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ND Dravinja
   Žgank Žiga
   NK Celje A
   Simonič Andrej
   STRELCI
   ND Dravinja
   NK Celje A
   0 : 1   11 - Druks Tal (10') 
   0 : 2   10 - Lovrečič Ian (12') 
   0 : 3   14 - Buhanec Jurij (22') 
   0 : 4   11 - Druks Tal (49') 
   OPOMINJANI
   ND Dravinja
   NK Celje A
    3 - Mustafi Elwalij (17')
    4 - Tuzlak Tijan (45')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Dravinja
   NK Celje A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Dravinja
  Minuta  Igralec
   NK Celje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan