Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 22/23
  Zapisnik: 5. krog 02.10.22
   TEKMA: NK Rogaška A - NK Žalec 0 : 3 0 : 2
   Kraj: Rogaška Slatina - ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 25
   1. sodnik: Plevčak Dejan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška A
Priimek in ime
  1  Krumpak Oto (V)
  3  Drofenik Nejc
  4  Prah Tilen
  5  Kuraj Jakob
  6  Krklec Žak
  8  Šturbej Maj
  9  Bele Tin
  10  Gradecki Žiga
  11  Mujanović Alen
  14  Lorber Anej (K)
  20  Ferčec Nejc
   NK Žalec
Priimek in ime
  1  Mohorič Jakob (V)
  2  Zalokar Vid
  4  Đurić Aleksej
  5  Stopar Vid
  7  Jagodič Taj
  9  Hrastnik Malis Klemen
  10  Goršek Aljaž (K)
  12  Turnšek Žak
  16  Dobravc Taj
  18  Griguljak Jan
  19  Zavasnik Tine
  20  Privošnik Gal
  21  Ermenc Tine
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Rogaška A
   Krklec David
   NK Žalec
   Gračnar Dejan
   STRELCI
   NK Rogaška A
   NK Žalec
   0 : 1   9 - Hrastnik Malis Klemen (15') 
   0 : 2   20 - Privošnik Gal (20') 
   0 : 3   20 - Privošnik Gal (57') 
   OPOMINJANI
   NK Rogaška A
    14 - Lorber Anej (58')
   NK Žalec
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška A
   NK Žalec
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Rogaška A
  Minuta  Igralec
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan