Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 22/23
  Zapisnik: 5. krog 02.10.22
   TEKMA: Rudar Velenje A - NK Šmarje pri Jelšah A 5 : 0 3 : 0
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Carevič Milan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje A
Priimek in ime
  1  Padovan Gal (V)
  3  Mušić Daris
  4  Romih Adriano
  5  Prelog Jaka
  7  Bečić Emar
  8  Jerič Lovro (K)
  9  Mešanović Ajdin
  10  Plazl Matevž
  11  Arslanović Liam
  14  Feldin Nik
  16  Škrobot Lukas
  17  Benčina Lenart Rok
  18  Tepić Luka
  19  Šehić Ali Kaan
  20  Šabanović Anej
   NK Šmarje pri Jelšah A
Priimek in ime
  2  Jazbinšek Žan
  3  Lesjak Tilen
  4  Grašič Brin
  5  Hercog Miha
  7  Pezdevšek Gašper
  8  Herič Aljaž
  9  Polajžar Lan
  10  Iskrač Tai (K)
  11  Plahuta Luka
  12  Ratej Jošt (V)
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Rudar Velenje A
   Komprej Aljoša
   NK Šmarje pri Jelšah A
   Stepišnik Perdih Timen
   STRELCI
   Rudar Velenje A
   1 : 0 8 - Jerič Lovro (11')
   2 : 0 9 - Mešanović Ajdin (22')
   3 : 0 20 - Šabanović Anej (29')
   4 : 0 10 - Plazl Matevž (44')
   5 : 0 14 - Feldin Nik (47')
   NK Šmarje pri Jelšah A
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje A
   NK Šmarje pri Jelšah A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje A
   NK Šmarje pri Jelšah A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Rudar Velenje A
  Minuta  Igralec
   NK Šmarje pri Jelšah A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan