Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Pokal Pivovarna Union
  Zapisnik: Predkrog 24.08.22
   TEKMA: NK Šampion - NK Ljubno ob Savinji 8 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Grošič Kenan
   1. pomočnik: Carevič Milan
   2. pomočnik: Pirečnik Rok Jože
   Delegat: Karlin Marko
   POSTAVI
   NK Šampion
Priimek in ime
  1  Jug Žan (V)
  4  Žužek Žan Žak
  5  Frece Filip
  6  Lukić Lucas
  7  Selčan Jan
  9  Kocijan Blaž
  13  Kolenc Zevnik Urh (K)
  14  Pušnik Nik
  17  Rakar Michael
  20  Kužner Rok
  21  Kračun Aleks
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  1  Budna Klemen (V)
  2  Klemenšek Simon
  3  Ciraj Simon
  5  Strmčnik Jaka
  10  Ajnik Matic
  11  Zamernik Tom
  19  Robnik Primož
  22  Klemenšek Tadej
  23  Bogdan Jan (K)
  25  Šramel Aljaž
  27  Pustoslemšek Jure
  Rezervni igralci
  8  Trbežnik Amadej
  12  Daničić Nikola (V)
  Rezervni igralci
  6  Vratnar Gašper
  7  Urtelj Tomaž
  12  Podkrižnik Anza
  15  Detmar Luka
  18  Kovač Miha
  24  Slatinšek Matevž
   TRENER
   NK Šampion
   Vasič Predrag
   NK Ljubno ob Savinji
   Rudnik Rajko
   STRELCI
   NK Šampion
   1 : 0 20 - Kužner Rok (20')
   2 : 0 17 - Rakar Michael (30')
   3 : 0 14 - Pušnik Nik (48')
   4 : 0 9 - Kocijan Blaž (57')
   5 : 0 9 - Kocijan Blaž (65')
   6 : 0 8 - Trbežnik Amadej (80')
   7 : 0 9 - Kocijan Blaž (86')
   8 : 0 4 - Žužek Žan Žak (90')
   NK Ljubno ob Savinji
   OPOMINJANI
   NK Šampion
   NK Ljubno ob Savinji
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šampion
   NK Ljubno ob Savinji
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  59'     8 - Trbežnik Amadej
       21 - Kračun Aleks
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
  46'     7 - Urtelj Tomaž
       10 - Ajnik Matic
  68'     6 - Vratnar Gašper
       22 - Klemenšek Tadej
  76'     18 - Kovač Miha
       27 - Pustoslemšek Jure
  76'     12 - Podkrižnik Anza
       19 - Robnik Primož
  76'     15 - Detmar Luka
       2 - Klemenšek Simon
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan