Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 11. krog 27.09.22
   TEKMA: Združena Savinjska B - Kovinar Štore 8 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Vransko - Stadion Videm Vransko    Gledalcev: 10
   Glavni sodnik Bytyqi Arlind
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Združena Savinjska B
Priimek in ime
  2  Rezar Luka Franc
  3  Možina Patrik
  4  Bukovec Kaučič Lovro (K)
  5  Turecki Luka
  6  Tominšek Teodor
  7  Korent Janez
  10  Flis Miha
  12  Lesjak Ožbej (V)
  15  Popović Alex
  17  Lukman Jan
  20  Kralj Nikk Lev
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Hadžić Armin (V)
  3  Kastelic Ela
  4  Pušnik Nik (K)
  7  Podpečan Matic
  8  Rahmanović Semin
  10  Jeršič Žiga
  13  Rexhepi Erda
  14  Oberžan David
  16  Vokshi Armend
  17  Bubregović Liam
  22  Taseski Patrik
  Rezervni igralci
  8  Borinc Domen
  11  Mešanović Alen
  13  Zabukovnik Miha
  14  Radulj Max
  24  Petek Luka
  Rezervni igralci
  2  Lukenda Neli
  5  Kumperger Nejc
  9  Topić Uroš
  11  Smajlović Armin
  15  Taseski Tibor
   TRENER
   Združena Savinjska B
   Šmigoc Tilen
   Kovinar Štore
   Štancar Matjaž
   STRELCI
   Združena Savinjska B
   1 : 0 10 - Flis Miha (23')
   2 : 0 17 - Lukman Jan (46')
   3 : 0 7 - Korent Janez (59')
   4 : 0 17 - Lukman Jan (61')
   5 : 0 8 - Borinc Domen (66')
   6 : 0 7 - Korent Janez (73')
   7 : 0 13 - Zabukovnik Miha (76')
   8 : 0 17 - Lukman Jan (77')
   Kovinar Štore
   OPOMINJANI
   Združena Savinjska B
   Kovinar Štore
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Združena Savinjska B
   Kovinar Štore
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Združena Savinjska B
  Minuta  Igralec
  41'     8 - Borinc Domen
       6 - Tominšek Teodor
  41'     11 - Mešanović Alen
       2 - Rezar Luka Franc
  56'     14 - Radulj Max
       15 - Popović Alex
  56'     13 - Zabukovnik Miha
       20 - Kralj Nikk Lev
  65'     24 - Petek Luka
       10 - Flis Miha
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
  41'     2 - Lukenda Neli
       7 - Podpečan Matic
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan