Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 5. krog 23.09.22
   TEKMA: NK Šoštanj - Kovinar Štore 3 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Šoštanj - Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Pirečnik Rok Jože
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šoštanj
Priimek in ime
  2  Stropnik Tim
  3  Britovšek Tim
  4  Brunšek Aljaž
  6  Lesnjak Aljaž
  7  Pergovnik Jan
  9  Ahmetašević Enis
  10  Dobnik Teo (K)
  12  Goličnik Matija (V)
  13  Vertačnik Tit
  15  Božič Lan
  17  Praprotnik Shandor
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Hadžić Armin (V)
  2  Kastelic Ela
  4  Pušnik Nik
  7  Podpečan Matic (K)
  8  Rahmanović Semin
  10  Jeršič Žiga
  13  Rexhepi Erda
  14  Oberžan David
  16  Vokshi Armend
  17  Bubregović Liam
  22  Taseski Patrik
  Rezervni igralci
  5  Vodovnik Timotej
  14  Pantner Lovro
  16  Blažič Blaž
  18  Nahtigal Jaka
  Rezervni igralci
  3  Lukenda Neli
  5  Kumperger Nejc
  9  Topić Uroš
  11  Smajlović Armin
  15  Taseski Tibor
   TRENER
   NK Šoštanj
   Kopić Alen
   Kovinar Štore
   Štancar Matjaž
   STRELCI
   NK Šoštanj
   1 : 0 9 - Ahmetašević Enis (11')
   2 : 0 7 - Pergovnik Jan (14')
   3 : 0 16 - Blažič Blaž (77')
   Kovinar Štore
   OPOMINJANI
   NK Šoštanj
   Kovinar Štore
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šoštanj
   Kovinar Štore
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
  37'     14 - Pantner Lovro
       3 - Britovšek Tim
  41'     3 - Britovšek Tim
       13 - Vertačnik Tit
  69'     16 - Blažič Blaž
       17 - Praprotnik Shandor
  72'     5 - Vodovnik Timotej
       14 - Pantner Lovro
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
  48'     3 - Lukenda Neli
       17 - Bubregović Liam
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan