Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 4. krog 20.09.22
   TEKMA: NK Ljubno ob Savinji - NK Posavje Krško B 4 : 2 (2 : 1)
   Kraj: Ljubno - Igrišče Foršt Ljubno    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Grošič Kenan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  1  Govek Jaka (V)
  2  Tratnik Blaž
  3  Napotnik Nik (K)
  4  Klemenšek Jan
  5  Krevzel Urban
  6  Lihteneger Tine
  8  Berak Andrej
  11  Perger Maj
  13  Plesnik Tomaž
  17  Nadlučnik Sara
  18  Klemenšek Miha
   NK Posavje Krško B
Priimek in ime
  4  Štrucl Patrik
  5  Merdanović Iman
  6  Urbančič Tai
  11  Zorko Max
  12  Dvorančič Leo (V,K)
  17  Kocjan Anže
  18  Jagrič Aljaž
  20  Bevc France
  25  Brulc Jan
  69  Fabjan Jan
  99  Tratar Amadej
  Rezervni igralci
  7  Rigelnik Vid
  9  Brlec Matija
  10  Rezoničnik Ožbej
  14  Pečovnik Jošt
  15  Pek David
  16  Vrečer Enej
  20  Lorenčič Ožbej
  Rezervni igralci
  9  Perše Jaka
  26  Smrekar Bruno
  32  Bajc Tilen
   TRENER
   NK Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   NK Posavje Krško B
   Dvorančič Slaviša
   STRELCI
   NK Ljubno ob Savinji
   1 : 0 6 - Lihteneger Tine (21')
   2 : 0 17 - Nadlučnik Sara (22')
   3 : 1 13 - Plesnik Tomaž (44')
   4 : 1 20 - Lorenčič Ožbej (74')
   NK Posavje Krško B
   2 : 1   69 - Fabjan Jan (30') 
   4 : 2   11 - Zorko Max (80')  11m
   OPOMINJANI
   NK Ljubno ob Savinji
   NK Posavje Krško B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Ljubno ob Savinji
   NK Posavje Krško B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
  46'     10 - Rezoničnik Ožbej
       11 - Perger Maj
  46'     15 - Pek David
       2 - Tratnik Blaž
  58'     14 - Pečovnik Jošt
       8 - Berak Andrej
  58'     20 - Lorenčič Ožbej
       5 - Krevzel Urban
  72'     9 - Brlec Matija
       3 - Napotnik Nik
  72'     16 - Vrečer Enej
       13 - Plesnik Tomaž
  78'     13 - Plesnik Tomaž
       18 - Klemenšek Miha
   NK Posavje Krško B
  Minuta  Igralec
  41'     26 - Smrekar Bruno
       17 - Kocjan Anže
  46'     32 - Bajc Tilen
       25 - Brulc Jan
  50'     9 - Perše Jaka
       99 - Tratar Amadej
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan