Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 3. krog 09.09.22
   TEKMA: ND Mozirje - Združena Savinjska B 1 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Bytyqi Arlind
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje
Priimek in ime
  2  Lesjak Rigelnik Aleks
  3  Govek Maks
  4  Breznik Žan
  5  Pavlič Aleksander
  8  Krajnc Benjamin
  11  Skok Lenart (K)
  12  Žerdoner Gašper (V)
  13  Napotnik Gašper
  14  Podkrižnik Lovro
  18  Povše Burger Adrian
  19  Štober Tilen
   Združena Savinjska B
Priimek in ime
  1  Klopčič Žan Luka (V,K)
  2  Rezar Luka Franc
  3  Možina Patrik
  4  Bukovec Kaučič Lovro
  5  Turecki Luka
  6  Tominšek Teodor
  8  Borinc Domen
  9  Kralj Nikk Lev
  10  Flis Miha
  15  Popović Alex
  17  Lukman Jan
  Rezervni igralci
  6  Štiglic Jaka
  10  Turk Urh
  20  Koren Matija
  Rezervni igralci
  13  Zabukovnik Miha
  16  Petek Luka
  18  Radulj Max
   TRENER
   ND Mozirje
   Uršnik Viktor
   Združena Savinjska B
   Šmigoc Tilen
   STRELCI
   ND Mozirje
   1 : 0 8 - Krajnc Benjamin (2')
   Združena Savinjska B
   1 : 1   6 - Tominšek Teodor (30') 
   1 : 2   5 - Turecki Luka (76') 
   1 : 3   15 - Popović Alex (80') 
   OPOMINJANI
   ND Mozirje
   Združena Savinjska B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje
   Združena Savinjska B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
  49'     10 - Turk Urh
       13 - Napotnik Gašper
  49'     6 - Štiglic Jaka
       2 - Lesjak Rigelnik Aleks
  68'     20 - Koren Matija
       5 - Pavlič Aleksander
   Združena Savinjska B
  Minuta  Igralec
  40'     18 - Radulj Max
       8 - Borinc Domen
  40'     13 - Zabukovnik Miha
       2 - Rezar Luka Franc
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan