Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 2. krog 07.09.22
   TEKMA: NK Radeče - Sevnica - NK Šentjur 3 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Radeče - Stadion Radeče    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Bytyqi Arlind
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Radeče - Sevnica
Priimek in ime
  1  Smrke Tim (V)
  2  Lavrinc Žiga
  3  Kolander Andraž
  4  Jazbec Luka
  5  Jazbec Enej (K)
  6  Hočevar Tim
  7  Vovk Nik
  9  Ajnihar Noel
  10  Kočar Urh
  20  Pompe Žan
  25  Kajtna Erik
   NK Šentjur
Priimek in ime
  1  Panič Miloš (V)
  4  Kolar Lan (K)
  6  Stopinšek Timotej
  8  Špoljar Tit
  9  Leskovšek Nejc
  10  Dobovišek Nej
  11  Zeme Vid
  14  Trobec Miha
  17  Bobaj Erion
  19  Tržan Gal
  20  Vengušt Jure
  Rezervni igralci
  11  Oman Bor
  18  Pavkovič Gal
  26  Rupnik Jan
  Rezervni igralci
  21  Ivanuša Taj
   TRENER
   NK Radeče - Sevnica
   Čeh Jernej
   NK Šentjur
   Moćić Marijo
   STRELCI
   NK Radeče - Sevnica
   1 : 1 5 - Jazbec Enej (37')
   2 : 1 20 - Pompe Žan (43')
   3 : 1 10 - Kočar Urh (62')
   NK Šentjur
   0 : 1   8 - Špoljar Tit (12') 
   OPOMINJANI
   NK Radeče - Sevnica
    1 - Smrke Tim (46')
   NK Šentjur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Radeče - Sevnica
   NK Šentjur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Radeče - Sevnica
  Minuta  Igralec
  40'     26 - Rupnik Jan
       6 - Hočevar Tim
  70'     18 - Pavkovič Gal
       3 - Kolander Andraž
  70'     11 - Oman Bor
       7 - Vovk Nik
   NK Šentjur
  Minuta  Igralec
  60'     21 - Ivanuša Taj
       8 - Špoljar Tit
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan