Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 3. krog 16.09.22
   TEKMA: NK Rogaška - Rudar Velenje 1 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Rogaška Slatina - ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Plevčak Dejan
   1. pomočnik: Krivec Enej
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška
Priimek in ime
  1  Vidmar May (V)
  2  Cvek Marin
  3  Lončarič Nejc
  5  Kores Luka
  6  Pažon Kevin
  7  Vidaković Luka (K)
  8  Zelinac Sven
  10  Bangoji Elhan
  11  Vezaj Qemal
  18  Gvero Marija
  25  Krumpak Bor
   Rudar Velenje
Priimek in ime
  1  Urek Gal (V)
  2  Softić Elmas
  4  Moravac Ognjen
  5  Rodić Anej
  10  Aćimović Dejan
  11  Hoxhaj Edin
  14  Reberšak Ježovnik Alvaro
  15  Kovač Nace
  17  Zajc David
  18  Hojnik Kristijan (K)
  21  Milovanović Saša
  Rezervni igralci
  9  Hrup Jaka
  14  Lorber Anej
  17  Prah Jerič Domen
  23  Furlinger Gašper
  Rezervni igralci
  6  Bečić Emar
  8  Kukovec Fran
  12  Huseinović Adis (V)
  19  Hudournik Bor
   TRENER
   NK Rogaška
   Križanec Boris
   Rudar Velenje
   Kovačević Dragan
   STRELCI
   NK Rogaška
   1 : 0 2 - Cvek Marin (35')
   Rudar Velenje
   OPOMINJANI
   NK Rogaška
    10 - Bangoji Elhan (79')
   Rudar Velenje
    10 - Aćimović Dejan (51')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška
   Rudar Velenje
    10 - Aćimović Dejan (80')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  50'     14 - Lorber Anej
       18 - Gvero Marija
  62'     17 - Prah Jerič Domen
       3 - Lončarič Nejc
  63'     9 - Hrup Jaka
       11 - Vezaj Qemal
  71'     23 - Furlinger Gašper
       5 - Kores Luka
   Rudar Velenje
  Minuta  Igralec
  51'     6 - Bečić Emar
       2 - Softić Elmas
  51'     8 - Kukovec Fran
       4 - Moravac Ognjen
  69'     19 - Hudournik Bor
       14 - Reberšak Ježovnik Alvaro
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan