Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 2. krog 09.09.22
   TEKMA: ND Dravinja - NK Posavje Krško A 1 : 4 (1 : 2)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava – igrišče z UT    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Arih Tomaž
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   ND Dravinja
Priimek in ime
  3  Falnoga Dominik
  4  Čerenak Jaš
  6  Gobec Leon
  7  Ramšak Tin
  8  Lukovič Tjaš
  10  Kukovič Anže
  11  Hlastec Mark (K)
  12  Bokal Darjan (V)
  13  Celcer Lan
  16  Markelc Urh
  22  Rozman Teo
   NK Posavje Krško A
Priimek in ime
  1  Ploj Tit (V)
  2  Čeč Vid
  3  Zupančič Jevšnik Tilen
  7  Vidmar Teo
  8  Božič Tian
  9  Kožar Tiam
  10  Kostič Rok
  14  Mežič Žiga
  15  Šunta Taj
  20  Kostrevc Tim
  22  Resnik Nik
  Rezervni igralci
  1  Lakožič Iztok (V)
  17  Juhart Korošec Gal
  20  Pučnik Noe
  Rezervni igralci
  5  Rusić Aleksej
  11  Burja Timotej
   TRENER
   ND Dravinja
   Rožmarič Črt
   NK Posavje Krško A
   Jurečič Žiga
   STRELCI
   ND Dravinja
   1 : 0 10 - Kukovič Anže (9')
   NK Posavje Krško A
   1 : 1   7 - Vidmar Teo (18') 
   1 : 2   10 - Kostič Rok (39') 
   1 : 3   14 - Mežič Žiga (53') 
   1 : 4   5 - Rusić Aleksej (64') 
   OPOMINJANI
   ND Dravinja
   NK Posavje Krško A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Dravinja
   NK Posavje Krško A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Dravinja
  Minuta  Igralec
  41'     17 - Juhart Korošec Gal
       3 - Falnoga Dominik
  50'     20 - Pučnik Noe
       6 - Gobec Leon
  53'     1 - Lakožič Iztok
       12 - Bokal Darjan
   NK Posavje Krško A
  Minuta  Igralec
  45'     5 - Rusić Aleksej
       2 - Čeč Vid
  57'     11 - Burja Timotej
       3 - Zupančič Jevšnik Tilen
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan