Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 1. krog 05.09.22
   TEKMA: NK Šmarje pri Jelšah - Združena Savinjska A 0 : 4 (0 : 3)
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Plevčak Dejan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  1  Rupnik Maruša (V)
  5  Leljak Žan
  8  Kliček Gal
  9  Ratej Vid
  10  Golob Žiga
  11  Lipej Manuel
  15  Jan Gaberšek
  17  Grobin David (K)
  18  Pezdevšek Matevž
  19  Bizjak Jakob
  20  Strašek Aljaž
   Združena Savinjska A
Priimek in ime
  1  Kramar Gašper (V,K)
  4  Hrboka Matevž
  6  Štorman Jaka
  7  Tominšek-Čuvan Kristian
  8  Kralj Tay Leo
  10  Lanišnik Nejc
  13  Dolinšek Lovro
  15  Vrbovšek Nikolas
  17  Antloga Lopert Gal
  21  Artnjak Jakob
  30  Stenovec Metod
  Rezervni igralci
  2  Borovšek Aleš
  6  Bizjak Andraž
  23  Vrbek Andraž
  Rezervni igralci
  2  Marsel Tjaž
  5  Škrabe Nejc
  9  Turnšek Urh
  12  Kolenc Lukas (V)
  18  Jelen Aljaž
   TRENER
   NK Šmarje pri Jelšah
   Šket Jaka
   Združena Savinjska A
   Bakarić Saša
   STRELCI
   NK Šmarje pri Jelšah
   Združena Savinjska A
   0 : 1   17 - Antloga Lopert Gal (10') 
   0 : 2   30 - Stenovec Metod (22') 
   0 : 3   15 - Vrbovšek Nikolas (37')  11m
   0 : 4   30 - Stenovec Metod (47') 
   OPOMINJANI
   NK Šmarje pri Jelšah
    9 - Ratej Vid (59')
    10 - Golob Žiga (64')
    8 - Kliček Gal (67')
   Združena Savinjska A
    1 - Kramar Gašper (62')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šmarje pri Jelšah
   Združena Savinjska A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  50'     23 - Vrbek Andraž
       20 - Strašek Aljaž
  50'     6 - Bizjak Andraž
       15 - Jan Gaberšek
  50'     2 - Borovšek Aleš
       11 - Lipej Manuel
   Združena Savinjska A
  Minuta  Igralec
  54'     9 - Turnšek Urh
       7 - Tominšek-Čuvan Kristian
  54'     18 - Jelen Aljaž
       6 - Štorman Jaka
  54'     2 - Marsel Tjaž
       8 - Kralj Tay Leo
  64'     5 - Škrabe Nejc
       13 - Dolinšek Lovro
  73'     12 - Kolenc Lukas
       1 - Kramar Gašper
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan