Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 22/23
  Zapisnik: 3. krog 28.09.22
   TEKMA: NK Rogaška - Zreče 10 : 0 (5 : 0)
   Kraj: Rogaška Slatina - ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Plevčak Dejan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška
Priimek in ime
  3  Majcenovič Nino
  5  Novak Luka
  6  Drofenik Žiga
  7  Tomašinjak Denni
  9  Kačičnik Miha
  10  Pongračić Filip
  11  Cesarec Vid
  12  Lorber Žan (V,K)
  14  Kecur Niko
  17  Križan Miha
  20  Kunštek Jaša
   Zreče
Priimek in ime
  3  Rauter Gal
  5  Golenač Žak
  7  Ribič Matevž
  9  Gričnik Patrik
  10  Hohler Matic
  11  Šega Jaka (K)
  12  Jelenko Gabrijel (V)
  15  Kovač Anže
  17  Koprivnik Juš Jakob
  19  Godec Mišel
  30  Kremar Tjan
  Rezervni igralci
  1  Kliček Anej (V)
  2  Vidmar Izidor
  4  Meze Nejc
  13  Plahuta Žiga
  19  Tepeš Oliver
  Rezervni igralci
  6  Pučnik Jurij
  8  Jakop Gal
  16  Grm Žiga
  32  Burja Anej
   TRENER
   NK Rogaška
   Kobilšek Urh
   Zreče
   Kotnik Gregor
   STRELCI
   NK Rogaška
   1 : 0 3 - Majcenovič Nino (9')
   2 : 0 10 - Pongračić Filip (15')
   3 : 0 9 - Kačičnik Miha (17')
   4 : 0 10 - Pongračić Filip (21')
   5 : 0 10 - Pongračić Filip (27')
   6 : 0 5 - Novak Luka (62')
   7 : 0 9 - Kačičnik Miha (63')
   8 : 0 7 - Tomašinjak Denni (66')
   9 : 0 9 - Kačičnik Miha (70')
   10 : 0 13 - Plahuta Žiga (82')
   Zreče
   OPOMINJANI
   NK Rogaška
    9 - Kačičnik Miha (19')
    6 - Drofenik Žiga (72')
   Zreče
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška
   Zreče
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  46'     1 - Kliček Anej
       12 - Lorber Žan
  62'     13 - Plahuta Žiga
       3 - Majcenovič Nino
  68'     19 - Tepeš Oliver
       20 - Kunštek Jaša
  68'     2 - Vidmar Izidor
       11 - Cesarec Vid
  74'     4 - Meze Nejc
       6 - Drofenik Žiga
   Zreče
  Minuta  Igralec
  34'     16 - Grm Žiga
       19 - Godec Mišel
  62'     6 - Pučnik Jurij
       15 - Kovač Anže
  66'     8 - Jakop Gal
       7 - Ribič Matevž
  77'     32 - Burja Anej
       17 - Koprivnik Juš Jakob
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan