Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 22/23
  Zapisnik: 2. krog 10.09.22
   TEKMA: Združena Savinjska - NK Laško-NK Kovinar Štore 5 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Žalec - Športni center Žalec    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Pirečnik Rok Jože
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Združena Savinjska
Priimek in ime
  1  Zagoričnik Svit (V)
  4  Vuzem Gal
  7  Zabukovnik Nik (K)
  10  Rauter Milenov Aleksandros Spiridon
  11  Brečko Enej
  15  Srebočan Nik
  17  Vuzem Tim
  19  Podbregar Alex
  20  Flis Jure
  21  Korenak Andraž
  55  Mijošek Nace
   NK Laško-NK Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Muminović Kenan (V)
  2  Zeme Vit
  3  Pevcin Luka
  4  Deželak Tilen (K)
  5  Koprivc Simon
  6  Koprivc Tadej
  7  Ratajc Anej
  15  Brečko Lazarevič Peter
  16  Alauf Fantinatto Nik
  17  Ibrišević Davud
  18  Pušnik Gal
  Rezervni igralci
  2  Dolinšek Ažbe
  6  Krulec Blaž
  8  Dorič Anže
  9  Beganovič Armando
  13  Kralj Jurij
  23  Pinter Lan
  27  Čater Žiga
  Rezervni igralci
  8  Jager Luka
  11  Oberžan Sara
  21  Šijan Luka
  22  Stopinšek Brin
   TRENER
   Združena Savinjska
   Šmigoc Tilen
   NK Laško-NK Kovinar Štore
   Privšek Franc
   STRELCI
   Združena Savinjska
   1 : 0 21 - Korenak Andraž (19')
   2 : 0 55 - Mijošek Nace (23')
   3 : 0 8 - Dorič Anže (52')
   4 : 0 21 - Korenak Andraž (56')11m
   5 : 0 27 - Čater Žiga (73')
   NK Laško-NK Kovinar Štore
   OPOMINJANI
   Združena Savinjska
   NK Laško-NK Kovinar Štore
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Združena Savinjska
   NK Laško-NK Kovinar Štore
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Združena Savinjska
  Minuta  Igralec
  46'     27 - Čater Žiga
       17 - Vuzem Tim
  46'     13 - Kralj Jurij
       4 - Vuzem Gal
  46'     8 - Dorič Anže
       19 - Podbregar Alex
  46'     6 - Krulec Blaž
       10 - Rauter Milenov Aleksandros Spiridon
  46'     23 - Pinter Lan
       15 - Srebočan Nik
  58'     9 - Beganovič Armando
       7 - Zabukovnik Nik
  58'     2 - Dolinšek Ažbe
       11 - Brečko Enej
   NK Laško-NK Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
  49'     8 - Jager Luka
       18 - Pušnik Gal
  67'     11 - Oberžan Sara
       2 - Zeme Vit
  67'     22 - Stopinšek Brin
       17 - Ibrišević Davud
  74'     21 - Šijan Luka
       6 - Koprivc Tadej
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan