Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 22/23
  Zapisnik: 3. krog 11.09.22
   TEKMA: Šmartno 1928 - ND Dravinja 2 : 2 (0 : 2)
   Kraj: Šmartno ob Paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Marković Kristijan
   1. pomočnik: Borovnik Miha
   2. pomočnik: Pejović Filip
   Delegat:
   POSTAVI
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Zidar Aljoša (V)
  2  Bajramaj Visar
  3  Trumić Ajas
  5  Hrustić Amer
  6  Siočić Aid Denaj (K)
  7  Piskar Gal
  8  Zapušek Jure
  9  Buljubašić Safet
  10  Škrobar Matej
  14  Doberšek Tit
  15  Lović Denis
   ND Dravinja
Priimek in ime
  1  Pilih Maj (V)
  2  Mikša Tim
  6  Kotar Tim
  7  Brglez Benjamin
  9  Hribernik Luka (K)
  10  Herman Enej
  11  Ciglarič Žiga
  13  Jezovšek Tim
  14  Hren Niko
  18  Hren Žiga
  19  Jager Tilen
  Rezervni igralci
  11  Vengust Tim
  12  Alić Ermin
  17  Basle Matic
  20  Ibrahimović Dino
  Rezervni igralci
  5  Moravec Benjamin
  12  Mavher Kristjan
  15  Šipka Tian
   TRENER
   Šmartno 1928
   Prašnikar Luka
   ND Dravinja
   Matavž Uroš
   STRELCI
   Šmartno 1928
   1 : 2 3 - Trumić Ajas (76')
   2 : 2 3 - Trumić Ajas (85')
   ND Dravinja
   0 : 1   14 - Hren Niko (7') 
   0 : 2   2 - Mikša Tim (22') 
   OPOMINJANI
   Šmartno 1928
    3 - Trumić Ajas (33')
    2 - Bajramaj Visar (58')
    12 - Alić Ermin (66')
   ND Dravinja
    13 - Jezovšek Tim (28')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
    Matavž Uroš (74')
   IZKLJUČENI
   Šmartno 1928
   ND Dravinja
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  60'     12 - Alić Ermin
       14 - Doberšek Tit
  78'     20 - Ibrahimović Dino
       12 - Alić Ermin
   ND Dravinja
  Minuta  Igralec
  48'     15 - Šipka Tian
       10 - Herman Enej
  64'     12 - Mavher Kristjan
       1 - Pilih Maj
  67'     5 - Moravec Benjamin
       13 - Jezovšek Tim
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan