Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
  Zapisnik: 6. krog 28.09.22
   TEKMA: Šmartno 1928 - Cirkulane 2 : 2 (2 : 0)
   Kraj: Šmartno ob Paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Kamplet Miha
   1. pomočnik: Benc Uroš
   2. pomočnik: Majcen Kevin
   Delegat: Krajnc Robert
   POSTAVI
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Aravs Miha (V)
  2  Mežnar Matjaž
  4  Milutinović Leon
  7  Potočnik Alen
  9  Križnik Sašo
  10  Pranjič Darko
  11  Kopušar Žan
  13  Danijel Luka
  17  Trap David (K)
  19  Zapušek Jure
  20  Piskar Gal
   Cirkulane
Priimek in ime
  2  Cesar Blaž (K)
  3  Debelak Tevž
  7  Gajšek Vitan
  8  Lipavšek Kristian
  14  Kukovec Matevž
  16  Travnikar Robert
  18  Zazić Stefan
  19  Cimerman Alen
  22  Majcen Metod
  23  Čater Nik
  25  Zajc Denis (V)
  Rezervni igralci
  12  Grašič Rok (V)
  15  Lović Denis
  16  Muršič Gal
  18  Buljubašić Safet
  Rezervni igralci
  1  Prapotnik Denis (V)
  6  Bojnec Jaša
  20  Kraševec Alen
   TRENER
   Šmartno 1928
   Smajlović Ramiz
   Cirkulane
   Vogrinec Damjan
   STRELCI
   Šmartno 1928
   1 : 0 20 - Piskar Gal (34')
   2 : 0 9 - Križnik Sašo (38')
   Cirkulane
   2 : 1   2 - Cesar Blaž (56') 
   2 : 2   19 - Cimerman Alen (85') 
   OPOMINJANI
   Šmartno 1928
    10 - Pranjič Darko (10')
    19 - Zapušek Jure (32')
   Cirkulane
    7 - Gajšek Vitan (25')
    14 - Kukovec Matevž (60')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šmartno 1928
   Cirkulane
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  76'     18 - Buljubašić Safet
       11 - Kopušar Žan
   Cirkulane
  Minuta  Igralec
  46'     20 - Kraševec Alen
       7 - Gajšek Vitan
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan