Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
  Zapisnik: 7. krog 24.09.22
   TEKMA: Rače - Šampion 2 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Rače - Igrišče Rače    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Hrvacki Jure
   1. pomočnik: Jonke Mitja
   2. pomočnik: Racaj Fatlind
   Delegat: Glažar Roman
   POSTAVI
   Rače
Priimek in ime
  1  Glušič Rene (V)
  4  Pristovnik Aljaž
  6  Ljuboje Branislav
  7  Pipenbaher Nejc
  8  Knez Alen
  10  Lešnik Tilen (K)
  13  Leben Daniel
  14  Lašič Nik
  18  Pipenbaher Gašper
  20  Goljat Žiga
  24  Kogoj Rok
   Šampion
Priimek in ime
  3  Moličnik Urh
  4  Žužek Žan Žak
  6  Lukić Lucas
  9  Kocijan Blaž
  12  Daničić Nikola (V)
  13  Kolenc Zevnik Urh
  14  Pušnik Nik
  17  Rakar Michael
  20  Kužner Rok
  21  Veligošek Gašper (K)
  22  Petkovič Jan
  Rezervni igralci
  2  Trantura Jure
  9  Gajić Goran
  11  Svenšek Jure
  17  Rajšp Žan
  19  Novak Nino
  26  Horvat Alen
  31  Volmut Aljaž (V)
  Rezervni igralci
  1  Jug Žan (V)
  5  Frece Filip
  7  Selčan Jan
  10  Mihalič Luka
  11  Kračun Aleks
   TRENER
   Rače
   Šalamun Anton
   Šampion
   Vasič Predrag
   STRELCI
   Rače
   2 : 2 19 - Novak Nino (85')
   Šampion
   1 : 0   13 - Kolenc Zevnik Urh (58')  AG
   1 : 1   7 - Selčan Jan (65') 
   1 : 2   14 - Pušnik Nik (69') 
   OPOMINJANI
   Rače
    10 - Lešnik Tilen (59')
    6 - Ljuboje Branislav (68')
    11 - Svenšek Jure (73')
   Šampion
    13 - Kolenc Zevnik Urh (49')
    22 - Petkovič Jan (75')
    10 - Mihalič Luka (88')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
    Vasič Predrag (92')
   IZKLJUČENI
   Rače
    6 - Ljuboje Branislav (90')
   Šampion
    10 - Mihalič Luka (92')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Rače
  Minuta  Igralec
  33'     17 - Rajšp Žan
       14 - Lašič Nik
  60'     19 - Novak Nino
       20 - Goljat Žiga
  60'     11 - Svenšek Jure
       8 - Knez Alen
   Šampion
  Minuta  Igralec
  46'     10 - Mihalič Luka
       9 - Kocijan Blaž
  60'     7 - Selčan Jan
       6 - Lukić Lucas
  80'     11 - Kračun Aleks
       17 - Rakar Michael
  88'     5 - Frece Filip
       4 - Žužek Žan Žak
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan